Szlovákia – Magyarország 85:101 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Szlovákia
85:101 (14:19, 36:42, 61:60, 80:80)
Magyarország
vasárnap 12.07.2015, 18:00 • Vodafone Sportcentrum, Székesfehérvár • U20 férfi EB

Hihetetlen végjátékot láthattunk, a negyedik negyed végén a magyarok a sírból hozták vissza a mérkőzést, hogy aztán a 42 pontig jutó Perl Zoltán vezetésével a mieink a hosszabbításban tejesen szétzilálják a szlovák erőket! Ezzel a győzelemmel Magyarország csapata a csoport második helyén végez nagy valószínűséggel, ami azt jelenti, hogy bejutottunk a legjobb 8 közé, és továbbra is harcban állunk a feljutásért az 'A' divízióba! (20:07:16)

ROZÁNEK triplája már semmit sem ér.

44:52
    VÁRADI dupla a végén. (82:101)

44:38
    Újabb rossz tripla a fehér mezesektől. (82:99)

44:28
    VÁRADI hármasa késszúrás a szlovák szívekbe! (82:99)

44:06
    Hibáznak a szlovákok, innen már nem veszíthetünk! (82:96)

43:54
    PERL bedobja a büntetőket. (82:96)

43:54
    A lepattanó az övék, a hármasaik viszont kimaradnak, sőt, Perl büntetőzhet. (82:94)