Cegléd – Diósgyőri VTK 2:0 (vége)
Ceglédi VSE
2:0 (1:0)
Diósgyőri VTK
vasárnap 02.08.2015, 17:30 • CVSE Malomtó széli sporttelep, Cegléd • NBIII - Keleti csoport • 1. forduló

A megérdemelt győzelmet aratott a Cegléd, amely többet tett a győzelemért és többet is birtokolta a labdát. A helyzetek számát tekintve már kiegyenlítettebb mérkőzésről beszélhetünk.
    Az első félidőben Peres szerezte meg a vezetést, a második félidőben egy perccel a beállítása után Szkunc állította be a 2-0-ás végeredményt. A középpályán jól szervezte a játékot Markó.
    A DVTK II-ből a csatár, Boros teljesítménye és Eperjesi szélsőjátéka emelhető ki.

Ceglédi VSE – Diósgyőri VTK II 2-0

Köszönöm a figyelmet! (19:22:23)

90+2
    Markó szépen vitte fel a labdát, majd egy csel után lőtt felsőlécet, a kipattanót Szkunc fejelte kapura, az is kapufa lett.

90+1
    Tamás ívelte fel a labdát, Makrai majdnem a saját kapujába fejelte a labdát, ugyanis Trepák kijött messze a kapujából. Centikkel ment az üres kapu mellé a labda.

85
    Tamás csúszott rá ellenfele lábára.

83
    Eperjesi tört előre a jobb szélen és éles szögből lőtt a rövidre óriási kapufát.

81
    Sipos váltotta a jól játszó Borost.

78
    Viniczai lépett pályára Csordás S. helyén.

73
    Kádas jött be a megsérülő Balogh helyett.

71
    Caordás S. maradt teljesen üresen öt méterre az ellenfél kapujától, de ezen meglepődött és óriási helyzetben nem tudta átvenni a labdát.

69
    Rozman állt be, pályáról Pozsár jött le.

66
    A Cegléd gólt szerzett!

SZKUNC VJACSESZLÁV csapott le a lecsorgó labdára, ami abból adódott, hogy jó lépett ki Pozsár, de lövésébe Csicsvári belevetődött. SZKUNCnak már nem volt nehéz dolga.

65
    Szkunc ment be, Sánta jött le.

58
    Jó labdát kapott Boros a bal összekötő helyén és befelé tört, majd 14 méterről a hosszú felé tekert, kevéssel fölé. Szép egyéni akció volt.

28

PERES CSABA gurított higgadtan a kimozduló kapus mellett a kapuba, miután a kilépő Pozsárt lerántották a 16-os előterében, de előnyszabályt ítélt Csonka.

22
    Tamás ért bele finoman egy előre ívelt szabadrúgásba, kevéssel ment fölé a labda.

21
    Eegy visszagurított labdából lőtt Csordás Sz., de fölé szállt az erős lövés.

13
    Trepák bizonytalan volt Eperjesi labdát szerzett tőle, majd kapura lőtt, de a ceglédiek egyik védője visszaért és kirúgta a labdát a gólvonal elől.