Debrecen – Zvezda Zvenigorod 20:21 (vége) | Zvezda Zvenigorod – Dunaújvárosi KKA 24:25 (vége)
DVSC - TVP AQUATICUM
20:21 (11:9)
Zvezda Zvenigorod
péntek 14.08.2015, 15:00 • Dunaújvárosi Sportcsarnok, Dunaújváros • Felkészülési mérkőzések

Az utolsó másodpercig meccsben volt a Debrecen, de végül egy gólos, vállalható vereséget szenvedett a Zvezda ellen, ezzel a Debrecen az 5.-6. helyért játszhat helyosztót a holnapi nap folyamán, a Zvezda pedig hét órakor küzd a DKKA-val a döntőbe kerülésért. Köszönjük figyelmüket. (16:14:39)

50
    Mérkőzés vége. (20:21)

50
    Elhibázták, tizenhárom mp-vel a vége előtt időt kért Varga József. (20:21)

50
    Revaa Alexander időt kért, 29 másodperc a végéig. (20:21)

50
    Kihagyják az oroszok, de oldal bedobással ők jöhetnek. (20:21)

50
    Kudor kapott két percet belül védekezésért. (20:21)

49
    VARSÁNYI fejezi be a kontrát egy pontos lövéssel. (20:21)

48
    Elfáradt a magyar csapat a végére, de még van remény. (19:21)

47
    ANTONOVA növeli az előnyt beállóból. (19:21)

45
    Revaa Alexander időt kért. (19:20)

45
    Öt perc a meccsből, semmi se dőlt még el. (19:20)

44
    VARSÁNYI csoda szép gólt szerez a kapus lábai között a jobb szélről. Parádé. (19:20)

43
    VARSÁNYI szerez gólt a jobb szélről. (18:20)

42
    ALEKSEEVA emberhátrányban talált be. (17:20)

41
    KARNIK magabiztosan értékesitette a büntetőt, ember előnyben játszhat két percig a Loki. (17:19)

40
    Hatalmas, pontos átadás végén KELEMEN lő a felső léc alá. A meccs legszebb gólja. (16:19)

39
    KOROLEVA lövi ki a jobb sarkot, négy közte. (15:19)

37
    AMELCHENKO növeli a Zvezda előnyét. (15:18)

36
    KOROLEVA kihagyja a büntetőt, de a kipattanó is hozzá került, amit könnyedén bevágott a léc alá. (14:17)

35
    A második félidőben hetet lőtt a Zvezda, a Debrecen hármat. (14:16)

35
    Varga József időt kért. (14:16)

34
    Ismét Loki labdavesztés, melyet MARENNIKOVA kegyetlenül kihasznál. (14:16)

34
    POTAPENKO beállóból talált be. (14:15)

33
    KUDOR lőtt szép gólt test mellett a kapus lábai közé. (14:14)

33
    USKOVA lerohanás végén szerez vezetést az oroszoknak. (13:14)

32
    Kapusbravúr kapusbravúr hátán. (13:13)

31
    MARENNIKOVA találatával tapad a Zvezda. (13:13)

30
    KUDOR első találta a jobb alsóban. Vezet a Loki. (13:12)

29
    MEDVEDEVA eredményes átlövésből. (12:12)

28
    KARNIK szerez ismét vezetést a Debrecennek. (12:11)

28
    Két kezes lökésért Antonova is leül két percre. (11:11)

27
    Jól nyitnak az oroszok a második félidőben, POTAPENKO pattinja a léc alá a játékszert. (11:11)

26
    KOROLEVA vitte be két védő között, ezzel egyre felhozva csapatát. (11:10)

26
    Kudor kap két percet két kezes lökésért. (11:9)

26
    Elkezdődött a második félidő. (11:9)

Fordulatos félidőt követően vezet a magyar csapat két góllal a Zvezda ellen. Karnik a Loki legjobbja, számos gólt lőtt, és jó formában játszik. Biztató első félidőt követően hamarosan jöhet a második, tartsanak velünk!

25
    Befejeződött az első félidő. (11:9)

25
    Jöhet a Loki, mivel lépés hibát láttak az oroszoknál, de a ziccer kimaradt, az állás változatlan. A Zvezda kapusa tartja meccsben az orosz hölgyeket. (11:9)

24
    Reeva Alexander időt kért. (11:9)

24
    SZILÁGYI szerez gólt a szélről, zsinórban hármat lőtt a Debrecen, ezzel két gólos előnyre tett szert a félidő hajrájára. (11:9)

23
    Orosz labdavesztés, majd SIRIÁN kap pontos indítást, és szerzi a tizedik Loki gólt. (10:9)

23
    SLAKTA a jobb szélről szerez gólt, ismét egyenlő, izgalmas a találkozó. (9:9)

22
    Varga József időt kért. (8:9)

21
    KOROLEVA magabiztosan értékesítette a büntetőt. (8:9)

20
    Garbuz kap két percet. (8:8)

19
    SZILÁGYI megszerzi első gólját, ismét egyenlő. (8:8)

18
    KLIMANTSEVA a bal sarkot veszi célba, és sikerrel járt. (7:8)

18
    Levegőben való lökésért orosz hétméteres. (7:7)

17
    SLAKTA fejezi be a támadást hajszál pontos lövésével. 7:7. (7:7)

17
    AMELCHENKO megveri védőjét, majd a kapus lábai között szerez gólt. (6:7)

17
    KARNIK a jobb alsóba tüzelt. (6:6)

16
    Belül védekezés miatt büntetőt kap a Loki. (5:6)

16
    KLIMANTSEVA a jobb szélről lövi ki a hosszú alsót. (5:6)

15
    A debreceniek legjobbja, KARNIK ismét betalált. (5:5)

14
    ANTONOVA ismét betalál, vezet a Zvezda. (4:5)

13
    ANTONOVA egyenlít betörésből. (4:4)

13
    Ismét kijátszották a debreceniek, de a jobb szélről kimarad a ziccer, a hálóőr remekel eddig. (4:3)

12
    KLIMANTSEVA lefordulva védőjéről szerez gólt. (4:3)

11
    Antonova kap szabaddobást. (4:2)

10
    Formás támadás végén SLAKTA szerzi a Debrecen negyedik gólját. (4:2)

8
    MARENNIVOKA teszi a bal alsóba a játékszert. (3:2)

8
    Eladott labda itt-is, ott-is. (3:1)

7
    KARNIK vágja a léc alá a büntetőt. (3:1)

6
    Eladja a labdát a Zvezda, majd a lerohanás végén debreceni büntető jöhet. (2:1)

5
    SZILÁGYI eredményes a bal szélről. (2:1)

3
    Egymás hibáiból élnek a csapatok most. (1:1)

2
    Debreceni labdavesztés után támadhat a Zvezda. (1:1)

2
    ANTONOVA betörésből eredményes emberhátrányból. (1:1)

1
    KARNIK szerzi a Loki első gólját hetesből. (1:0)

1
    Medvedeva kap két percet belül védekezésért. (0:0)

14:00 – A1 – B1 (az első helyért)

Pénteken és szombat kerül lebonyolitásra a Kohász Kupa, melyet Dunaújvárosban rendeznek négy magyar, és két külföldi csapattal.

Pénteken hat darab mérkőzés lesz, melyből hármat élőben követhetnek, majd szombaton jönnek a helyosztók, értelemszerűen ezen a napon három meccs lesz, mind közvetítésre kerül.

A pénteki meccsek 2 x 25 percesek lesznek, a szombatian 2 x 30 percesek. A DKKA, a Vác, a Debrecen, és a Fehérvár csapata képviselteti magát Magyarországról, ezek mellett az orosz Zvezda Zvenigorod, illetve a román Zalau képviselteti magát majd a tornán.

Jelen oldalon a Debrecen – Zvezda összecsapást követhetik nyomon. A debreceni hölgyek az előző szezonban a magyar élvonalban a hetedik helyet szerezték meg.

A Zvezda az orosz élvonalban a legjobb négy közé jutott, viszont érmet nem sikerült szerezniük, mivel az Asztranahocska csapata 2:1-es összesitéssel legyőzte őket, tehát a negyedik helyen zárták a 2014-15-ös bajnokságot.

Reméljük jó meccs lesz, sok izgalommal, gólokkal, és persze magyar sikerrel! Tartsanak velünk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00 - kor kezdődik.

DVSC - TVP AQUATICUM: Kikovac, Horváth-Pásztor, Despotovic, Karacs, Karnik, Kelemen, Kiss B, Kiss O., Kudor, Lajtos, Garbuz, Marincsák, Sirián, Siska, Slakta, Sopronyi, Szilágyi, Varsányi

Edző: Varga József

Zvezda Zvenigorod: Sidorova, Yakupova, Ivanova, Potapenko, Postnova, Klimantseva, Antonova, Korolev, Uskova, Marennikova, Cernova, Khavronina, Paluch, Alekseeva, Amelchenkov, Zakharova, Zakordonskaya

Edző: Revaa Alexander

Játékvezetők: Horváth Péter, Marton Balázs