Zvezda Zvenigorod – Fehérvár 30:33 (vége) | Dunaújvárosi KKA – Ipress Center-Vác 28:27 (vége)
Zvezda Zvenigorod
30:33 (11:19)
Fehérvár KC
szombat 15.08.2015, 12:00 • Dunaújvárosi Sportcsarnok, Dunaújváros • Felkészülési mérkőzések

Egész meccset végi vezetve nyert a Fehérvár, ezzel teljesen megérdemelten szerezték meg a torna harmadik helyét.
    A második félidőben végig kapaszkodott a Zvezda, de végül a magyar gárda diadalmaskodott. Szép volt lányok!

Köszönjük a figyelmet! (13:23:36)

Mérkőzés vége. (30:33)

60
    EGROVA lövi az oroszok 30. gólját. (30:33)

59
    Emberovics kap két percet, emberhátrányban fejezi be a meccset a Fehérvár. (29:33)

59
    MAYER lő gólt, ezzel meg van a bronzérem! (29:33)

58
    HORVÁTH zörgeti az orosz hálót, innen ezt meg kell nyerni, ráadásul ismét támad a Fehérvár. (29:32)

57
    Labdavesztés itt-is ott-is, ennek következményképp támadhat Bakó Botond csapata. (29:31)

56
    IVANOVA első góljával már csak kettő, talán korai volt kijelenteni, hogy zsebben a meccs?! (29:31)

55
    KOROLEVA lövi a bal sarokba a büntetőt, amit belül védekezésért kapott a Zvenigorod. (28:31)