MTK Budapest FC – Fehérvár 1:0 (vége)
MTK Budapest FC
1:0 (0:0)
MOL Fehérvár FC
vasárnap 23.08.2015, 18:00 • Illovszky Stadion, Budapest • OTP Bank Liga • 6. forduló

A második félidőt az MTK kezdte jobban és Kanta révén egy hatalmas helyzete is volt a hazai csapatnak. A vendég Videoton csak pontrúgásokból volt valamilyen szinten veszélyes, majd a hajrában egy szerencsétlen Feczesin kezezés után büntetővel szerzett vezetést és győzelmet az MTK Kanta révén. A mérkőzés végén még piros lapot kapott reklamálásért Juhász Roland, aki több meccses eltiltásra számíthat.
    Köszönöm a figyelmet! (19:55:29)

90+4

90+4
    Gera beadását Thiam elől tisztázzák a védők.

90+3
    A mérkőzés végén elvesztette csapatkapitányát a Videoton, miután Kassai kiálította reklamálásért azonnali piros lappal Juhász Rolandot.

90+2
    Szolnoki bedobását Juhász fejeli ki.

90+1
    Hegedüs ütötte el a labdát, majd Fejes elől tisztáznak a védők.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    Soumah fejese hosszú Luijckx felé, így Hegedüsnél a labda.

88
    Második vendég csere, Oliveira helyén Soumah.

87
    Ramos indul meg egy félpályán kapott labdával, de lövését blokkolják a védők.

85
    Utolsó hazai csere, Troghelle helyén Poór folytatja.

84
    Kanta indult meg ígéretesen, de elvesztette végül a labdát.

81
    Az MTK gólt szerzett!
    KANTA JÓZSEF a megítélt büntetőt magabiztosan gurította a kapu bal oldalába.

80
    Kanta szögletét Torghelle elől fejelik ki, majd Feczesin labdakihozatal közben kézzel ér bele, így büntető az MTK-nak, amihez Kanta áll oda!

77
    Fejes beadásából újra szöglet jön, Gyurcsó ívelte középre, amit Juhász elől üt ki Hegedüs.

74
    Második hazai csere, Hrepka helyén Ramos.

73
    Szolnoki beadását Hegedüs üti el a vendég támadók elől, majd Luijckx lövése megy mellé.

71
    Gyurcsó beadását Luijckx fejeli nem sokkal kapu mellé.

70
    Gera lőtt húsz méterről, de lövését magabiztosan fogja Danilovic.

Pap Csaba

Gólok: 81. Kanta (bünt.)

Lapok:   45+1. Torghelle (MTK), 49. Grgic (MTK), 58. Vass Á. (MTK), 61. Gera (MTK) – 36. Pátkai (VID), 59. Simon Á. (VID)   90+3. Juhász (VID)

MTK Budapest FC: Hegedüs – Bese, Grgic, Vukmir, Vadnai – Thiam, Vass Á., Hrepka (Ramos – 74.), Kanta – Varga Sz. (Gera – félidőben), Torghelle (Poór – 85.).
    Cserék: Groppioni – Nagy T., Poór, Hajdú, Szatmári, Gera, Ramos.

MOL Fehérvár FC: Danilovic – Szolnoki, Juhász, Vinicius, Fejes – Simon Á. (Luijckx – 69.), Pátkai, Gyurcsó, Oliveira (Soumah – 88.), Kovács I. – Feczesin.
    Cserék: Gábor – Luijckx, Lang, Trebotic, Koltai, Ivanovski, Soumah.

Játékvezetők: Kassai Viktor – Buzás Balázs, Szpisják Zsolt.