Mosonmagyaróvári KCSE – Dunaújvárosi KKA 25:28 (vége) | MTK-Budapest – Ferencváros 21:37 (vége) | Békéscsaba – Érd 20:25 (vége)
MTK-Budapest
21:37 (10:18)
FTC Rail Cargo Hungaria
vasárnap 06.09.2015, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1 • 2. forduló

Mérkőzés vége. (21:37) (19:31:16)

A Ferencváros igazából már az első félidőben eldöntötte a két pont sorsát, a hazaiak sok technikai hibával és szétszórtan kézilabdáztak.
    A hazaiaknál Wolf Alexandrát emelhetjük ki, de egyedül kevés volt a kék-fehérek boldogságához. Illetve Ignácz-Pethő is jól védett a kapuban.
    Kovacsicz Mónika ma igazán elemében játszott, a szélső úgy lőtt kilenc gólt, hogy csak 40 percig volt pályán. De a helyére bejött Lukácsra sem panaszkodhattak a vendégszurkolók, a fiatal üdvöske meghálálta Elek Gábor bizalmát.
    Az MTK-Budapest az első fordulóban 23 gólos vereséget szenvedett, ma 16 lett a végén közte. De nyilván Vlagyimir Golovin vezetőedzőnek ez nagyon kevés a boldogsághoz.
    Köszönöm a figyelmet! (21:37)

60
    Háfra másodpercekkel a vége előtt még kapott egy két perces kiállítást. (21:37)

60
    A mérkőzés utolsó támadását a hazaiak vezették, de újabb gól már nem született. (21:37)

60
    Háfra lőtte a vendégek büntetőjét, a kapufára tette. (21:37)

59
    GORILSKA átlövésből betalált, ma először talált a kapuba. (21:37)

59
    SZUCSÁNSZKI játszotta magát tisztára középen, utána pedig már nem volt nehéz dolga. (20:37)

58
    BLAUBACHER jött be támadásba, középről azonnal betalált. (20:36)

57
    SZEKERCZÉS jobb kettőből talált a kapuba. (19:36)
    56
    Gorilska harcolta ki, WOLF értékesítette a hazaiak büntetőjét. (19:35)

55
    Valovics lövését lábbal védte Szikora, a Ferencváros rendezetlen védelemmel szemben támadhatott, végül CIFRA volt a befejező ember. (18:35)

54
    HORNYÁK fejezte be lövéssel a Ferencváros támadását, átlövésből pókhálózta ki a felsőt. (18:34)

53
    SZEKERES maradt fent támadásban, ő is feliratkozott a góllövők közé. (18:33)

52
    Védekezésről már alig beszélhetünk, LUKÁCS jobb szélről lőtt a kapuba. (18:32)

51
    SZÁDVÁRI szépített bal szélről, a hosszúba lőtte a labdát. (18:31)
    50
    SZEKERCZÉS nem tud hibázni ma, ezúttal is bedobta a büntetőt. (17:31)

50
    GERA jobb szélről talált a kapuba, némi szépségtapasz a hazaiaknak. (17:30)

49
    CIFRA kapta a labdát beállóban, nem hibázta el a lehetőséget. Ez volt a vendégek harmincadik találata. (16:30)

48
    Emberelőnyben sem megy a hazaiaknak, a Ferencváros viszont emberhátrányból is betalált, LUKÁCS futott be középre, zavartalanul lőhetett. (16:29)

MTK-Budapest: Ignácz-Pethő, Putz (kapusok) – Bacikova, Tóth Melinda, Szádvári, Horváth, Wolf, Kovács, Blaubacher, Gera, Dakos, Hosszu, Faluvégi, Gorilska, Valovics, Barna
    FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Tomasevics (kapusok) – Zácsik, Cifra, Szarka, Schatzl, Szucsánszki, Szekeres, Mészáros, Kovacsicz, Lukács, Pena, Hornyák, Szekerczés, Szamoránsky, Háfra

Játékvezetők: Halász, Tarnavölgyi