MTK Budapest FC – Ferencváros II. 0:2 (vége) | Balatonfüredi FC – Videoton FC II. 2:4 (vége)
MTK Budapest FC
0:2 (0:1)
Ferencvárosi TC II.
vasárnap 06.09.2015, 11:00 • Bozsik Stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport • 6. forduló

A Ferencváros az első félidő 40. percében büntetőből szerzett vezetést, így a zöld-fehérek fordulhattak előnnyel. A második játékrészben inkább a hazaiak voltak aktívabbak, de igazán komoly helyzeteket nem tudtak kidolgozni. A találkozó 85. percében Haraszti büntetőből ismét betalált, ezzel pedig végképp eldöntötte a három pont sorsát.
    Köszönöm a figyelmet! (12:59:35)

90+1

90+1
    A hazaiak mélységből indítottak, Rácz lépett ki a kapujából és összeszedte a labdát. Ezt követően a játékvezető lefújta a találkozót.

90
    Adamcsek jött be a lecserélt Popov helyett.

88
    Les, az MTK Budapest jöhet kifelé szabadrúgással.

87
    Nagy valószínűséggel ezzel eldőlt a három pont sorsa, néhány perccel a vége előtt a Ferencváros már két góllal vezet.

85
    A Fradi gólt szerzett!
    A vendégek második büntetőjét is HARASZTI ZSOLT vállalta el, a bal alsót választotta.

84
    Széles buktatásért kapott sárga lapot.

84
    Haraszti verekedte be magát jobbról a hazaiak tizenhatosára, Széles buktatta, ez is büntető.

83
    Az MTk balról beívelt sarokrúgása veszélytelen, Rácz készülődhet kirúgással.

82
    Balról érkezett a hazaiak beadása, középen az egyik védő szögletre fejelte a labdát.

81
    Csicsek jött be a lecserélt Katona helyett.

80
    Sági jobb oldalon tisztára játszotta magát, beadása már kevésbé volt veretes.

79
    Az MTK Budapest az elvégzett szabadrúgás után hamar elveszítette a labdát, már a zöld-fehérek jöhetnek.

78
    Popov csúszott oda durván, sárga lapot kapott érte.

77
    Sági cselezgetett a ferencvárosi tizenhatosnál, végül fennakadt a védőkön.

76
    Haraszti lökött nagyon ellenfelén, saját térfeléről végezhet el szabadrúgást az MTK.