Mosonmagyaróvári KCSE – Dunaújvárosi KKA 25:28 (vége) | MTK-Budapest – Ferencváros 21:37 (vége) | Békéscsaba – Érd 20:25 (vége)
Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE
20:25 (8:14)
Érd
vasárnap 06.09.2015, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Békéscsaba • Női kézilabda NB1 • 2. forduló

Kiegyenlítetten kezdődött a mérkőzés, hiszen 16 perc játék után 4-4 volt az állás. Utána a Békéscsaba elkezdett rengeteget hibázni, amit az Érdiek könnyedén kihasználtak. A félidőben már 6 gól volt a két csapat között, de az 51. percben még 9-el is vezetett a vendégcsapat. A hazaiak már csak kozmetikázni tudták a különbséget, a végeredmény így lett 20-25. Az Érd könnyedén gyűjtötte be a 2 pontot, a Békéscsaba ma nem volt ellenfél számukra. (19:35:31)

Mérkőzés vége. (20:25)