Mosonmagyaróvári KCSE – Dunaújvárosi KKA 25:28 (vége) | MTK-Budapest – Ferencváros 21:37 (vége) | Békéscsaba – Érd 20:25 (vége)
Mosonmagyaróvári KCSE
25:28 (16:13)
Dunaújvárosi KKA
vasárnap 06.09.2015, 18:00 • Mosonszolnoki Sportcsarnok • Női kézilabda NB1 • 2. forduló

Fáradtan kezdte a második félidőt a Mosonmagyaróvári KCSE. A 10 perces gólképtelenség miatt a 3 gólos vezetésből hamar 3 gólos hátrány kerekedett amely kitartott a mérkőzés végégig. Bár az óváriak az első 10 perc után valamelyest magukra találtak, fordítani már nem tudtak így a Dunaújvárosi KKA hagyhatta el győztesen a pályát.
    Szepesi számos góllal mutatkozott be a hazai közönség előtt azonban ez sem volt elég a győzelemhez..

Köszönöm a megtisztelő figyelmet. Tartsanak legközelebb is velünk, szeptember 18-án amikor a mosonmagyaróváriak a Siófokot látják vendégül. (19:23:54)

Mérkőzés vége. (25:28)