Ipress Center-Vác – Ferencváros 23:36 (vége)
Ipress Center-Vác
23:36 (12:18)
FTC Rail Cargo Hungaria
szombat 23.01.2016, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Női kézilabda NB1 • 15. forduló

A Ferencváros helyenként jól játszott, de többnyire azért nem égett túl magas hőfokon. Így is simán hozta a mérkőzést még ilyen különbséggel is. Mindkét csapat igen sokat cserélt és a cserék is hozzá tudtak tenni a játékhoz. A váciak mély gödörben vannak, ám a mai mérkőzésen a 13 gólos zakó ellenére is lehetett látni némi fényt az alagút végén. A 28. perc elején csak két góllal ment a Fradi, de a ritmusváltással és Soós emberfogásával szemben a Vácnak nem volt igazán ellenszere.

Így is voltak remek hazai momentumok, a végén a látható fáradtság miatt nőtt ekkorára a különbség, valamint a Fradi hosszabb padja hozta ki a 13 gólt. A találatokat tekintve Soós járt a hazaiaknál az élen, de Helembai is szépen termelt. A végén beálló Balog Judit pedig többször kapott vastapsot védései miatt. A mutatott játék alapján jár a taps mindkét gárdának. Az FTC-nél Szarka, Kovacsicz és elsősorban Pena vállalta a legtöbb gólt, Szucsánszki a mai napont nem támadott sokat. Jó mérkőzés volt, az első félidőben még izgalmakat is láthattunk, 0:3 után remekül tapadt a Vác a félidő végéig. Utána a védelem egyre többször ingott meg. Furcsa ilyet írni egy 13 gólos vereség után, de a hazaiak a mai teljesítményükre nagyrészt büszkék lehetnek.

Vác – FTC: 23-36!
    ---- (19:25:17)

Mérkőzés vége. (23:36)
    60
    HÁMORIÉ a slusszpoén a túloldalon, a dudaszó előtt egy másodperccel középen, betörésből eredményes. (23:36)

60
    Balog hatalmas bravúrja, most Lukács ziccerét fogta! (22:36)

60
    A keresztpassz sikertelen, indulhat a Fradi. (22:36)

60
    Hornyák kétszer egymás után nem engedte el Hámorit, kettő perc. (22:36)

60
    Utolsó perc kezdődött. (22:36)
    59
    Hiába védett Balog ismét bravúrral, a kipattanót LUKÁCS értékesíteni tudta középről. (22:36)
    59
    BATÓ Lili első gólja a bajnokságban, Szekeres mellett talált rést. (22:35)

58
    Hornyák Dóra átlövését újfent kikapja Balog, egyelőre bizonyít a váci cserekapus. (21:35)

58
    Szekerczés átlövését fogja Balog, ám a váciak indítása pontatlan, ez bosszantó lehet a kapusnak. (21:35)

58
    Vukcevic nyúl bele a passzba, de Cifra is kapott közben, szabaddobás. (21:35)

58
    Az utolsó 3 percbe léptünk. Pontatlan passz Farkas irányába. (21:35)

57
    Hornyák Dóra átlövését a jobb alsóból védte ki Balog. (21:35)

57
    Hansághy befutott jobb szélről, így a labda a hűlt helyére szállt. (21:35)

57
    Immáron Bató Lili a jobbátlövő poszton. (21:35)
    56
    LUKÁCS Viktória a jobb szélről lő a rövid oldalra, most eléggé kitömik a fáradó Vácot. (21:35)

56
    Hansághy is szerepet kap a jobb szélen, ám lövését Tomasevic hárítja lábbal. (21:34)