Qarabag – FC Viktoria Plzen 1:1 (vége) | APOEL – Rosenborg BK 3:0 (vége) | Dinamo Tbilisi – Din. Zagreb 0:1 (vége)
Crvena Zvezda – Ludogorets 2:4 (hosszabbítás vége) | Dundalk FC – BATE Boriszov 3:0 (vége)
hosszabbítás vége
FK Crvena Zvezda
2:4 (1:2)
PFK Ludogorets Razgrad
kedd 02.08.2016, 20:30 • Stadion Rajko Mitić, Bělehrad • Bajnokok ligája (selejtező) • Harmadik selejtező kör

120+1
    Mérkőzés vége. (23:05:15)

106
    Csere a FK Crvena Zvezda-nél/nál: lemegy Le Tallec, bejön Ristić.

106
    Elkezdődött a második hosszabbítás.

105
    Befejeződött az első hosszabbítás.

105
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Vura (PFK Ludogorets Razgrad).

102
    Csere a PFK Ludogorets Razgrad-nél/nál: lemegy Marcelinho, bejön Sasha.
    97. Wanderson (LUD) - 2:4

97
    A Ludogorets gólt szerzett!
    Gólszerző WANDERSON.

96
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ibáñez (FK Crvena Zvezda).
    92. Wanderson (LUD) - 2:3

92
    Gólszerző WANDERSON. Assziszt: Marcelinho.

70
    Csere a PFK Ludogorets Razgrad-nél/nál: lemegy Cafú, bejön Misidjan.

68
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Le Tallec (FK Crvena Zvezda).
    62. Ibanez (CZB) - 2:2

62
    A Crvena Zvezda gólt szerzett!
    A büntetőt értékesítette IBÁÑEZ..
    60. Stojanov (LUD)
    Gólok: 17. Donald, 62. Ibáñez (bünt.) – 23. Cafú, 40. Wanderson (Marcelinho), 92. Wanderson (Marcelinho), 97. Wanderson

Lapok:   45+2. Donald (CZB), 68. Tallec (CZB), 96. Ibáñez (CZB) – 10. Andrianantenaina (LUD), 42. Plastun (LUD), 60. Stojanov (LUD), 105. Vura (LUD)   44. Plastun (LUD)   45+3. Kanga (CZB)

Labdabirtoklás: 46 % : 54 %.
    Kaput eltaláló lövés: 4:7. Kaput el nem találó lövés: 5:5. Szögletek: 6:11. Lesek: 2:82. Szabálytalanságok: 20:13.
    FK Crvena Zvezda: Kahriman – Rendulić, Cvetković, Phibel – Srnić, Le Tallec, Donald, Ibáñez – Katai – Mouche, Kanga
    Cserék: Supić – Petković, Luković, Ruiz, Hugo Vieira, Ristić, Sikimić

PFK Ludogorets Razgrad: Stojanov – Minev, Plastun, Moti, Pimienta – Djakov, Andrianantenaina – Keserü, Marcelinho, Wanderson – Jonathan Cafú
    Cserék: Borjan – Cicinho, Palomino, Sasha, Quixadá, Lukoki, Misidjan

Játékvezetők: Luca Banti – Lorenzo Manganelli, Andrea Crispo, Giampaolo Calvarese (všichni Itálie)