Ipress Center-Vác – Mosonmagyaróvári KCSE 29:27 (vége)
szerda 28.09.2016, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Női kézilabda NB1
    GYIMESI gyönyörű átlövésgóllal zárja le az összecsapást. (29:27)
    60
    SOÓS Viktória betörése sikeres jobb kettőben. (29:26)

59
    Időt kér a Mosonmagyaróvár 58:48-nál, még tesznek egy utolsó kísérletet, de ez innentől a Vác kezében van. (28:26)
    59
    NASCIMENTO büntet lerohanásból, hatalmas Arenhart indítás végén gól a jutalma. (28:26)
    58
    NASCIMENTO belövi a hetest a kapu bal oldalába. (27:26)

58
    Időt kér a Vác 57:23-nál. (26:26)
    57
    BÍZIK könnyedén fut le mindenkit és lő a hálóba. (26:26)
    56
    HELEMBAI egy kézzel lekapta a bejátszást, majd a bal alsóba lőtt. (26:25)
    55
    GERHÁTH Fanni 9 méterről lőtt át, nem túl erősen, ezt bizony bevédte Arenhart. (25:25)
    54
    BOUTI a bal szélig sodródva sem adta fel, betört és egy szép gól a jutalma. (25:24)
    54
    NASCIMENTO a kapu jobb oldalába vágta a hetest. (25:23)

54
    Váci szerencse, Helembai kapufája után Dombi feleslegesen állíttatja ki magát, ráadásul hetes a Vácnak. (24:23)

52
    Időt kér a Mosonmagyaróvár 51:30-nál. Nagyon szoros a mérkőzés, 1-1 gól dönthet ide, vagy oda. (24:23)
    52
    TEMES tört be sikerrel és egy lerántás ellenére is betalál. (24:23)
    50
    Basic ziccerét még fogta Szemerey, HELEMBAI a kipattanót azonban bevágta. (23:23)
    48
    BÍZIK a bal alsóba bombázta a hetest. (22:23)

48
    Radosavljevic kap két percet, az Óvár pedig hetest. A hetes egyértelmű volt, a két perc véleményes. (22:22)
    47
    JOVETIC rendezetlen védelem ellen talál be a jobb oldalról, megtört a váci átok. (22:22)
    46
    CSALA Anita kígyózott át a váci védelmen és szerzett szép gólt. Vezetnek a vendégek, kérem! (21:22)

42
    Időt kér a Vác. Amikor négyre elhúzhattak volna a hazaiak, leblokkoltak, azóta ismét egál. (21:21)
    41
    BOUTI emberhátrányból is megtalálja a lövőhelyzetet és a bal felsőbe bombáz. (21:21)

41
    Nehéz volt kiszúrni, de a játékvezető észrevette Bízik két kezes lökését, két perc. (21:20)
    40
    SOÓS két lépés után a bal alsóba bombázott átlövésből. (21:20)
    39
    Eladta a Vác elől, DOMBI kettő az egyben sikerrel veszi be a hazaiak hálóját. EGÁL! (20:20)
    38
    Nem ért még vissza Arenhart, BÍZIK ezt a középkezdésből kihasználta. (20:19)
    38
    BASIC tört be sikerrel középről. (20:18)
    38
    KATONA Flóra a jobb szélről a rövidbe talál. Már csak egy a hazai előny. (19:18)

37
    Eladta a Vác, majd visszafutás közben Helembai gáncsolta ki ellenfelét (talán Dombit), jár a két perc. (19:17)
    36
    DOMBI Luca rendezetlen védelem ellen talál a hálóba középről. (19:17)
    34
    RADOSAVLJEVIC kapta vissza a gyors indítást, majd rendezetlen védelem ellen bombázta be. (19:16)
    32
    BOUTI a jobb sarokba dobja első szándékból. (18:16)
    32
    HELEMBAI rendezetlen védelem ellen büntet középről. (18:15)
    29
    HÁMORI került tiszta helyzetbe középen, nem hibázta el a ziccert. (17:15)
    29
    BOUTI Fruzsina ütemtelen átlövése talál utat a hálóig. (16:15)
    28
    Farkas és BASIC vitték kettő az egyben végig a lerohanást sikerrel. (16:14)
    27
    GYIMESI átlövése a vendégek szempontjából szerencsésen pattant meg a sáncon, így csapva be Balogot. (15:14)
    27
    HELEMBAI maradt üresen középen, beállóból emelte át Szemereyt. (15:13)
    26
    BASIC formás figura után maradt üresen középen és lőtt a bal alsóba. (14:13)

25
    Kikéri első idejét az Óvár is 24:52-nél. (13:13)
    25
    FARKAS Veronika használja ki a látványos belülvédekezést, így belerohanhatott a falba tét nélkül, de lövése így is a bal alsóba került. (13:13)
    24
    HELEMBAI Fanny fordult be középen és egy belemenés-hetes határesetnél végül a bal alsóba vánszorgott a labda. (12:13)

23
    Gyimesi kapott két percet, Hámori kapott egyet arcra. Inkább Kiss tűnt szabálytalannak, aki nekilökte Hámorit. (11:13)
    22
    KISS Nikolett közbelövése sikeres, kiváló találat bal kettőből, talpról. Megint kettő a vendégeknek. (11:13)
    21
    KISS Nikolett elé pattant egy labda szerencsésen, előtte feküdt két védő, így nem volt nehéz dolga a felső sarokba lőni. (11:12)
    20
    NASCIMENTO gyors leindítás nyomán eredményes. (11:11)
    18
    Temes bejátszása pontatlan, GYIMESI pedig az üres váci kapuba dobhatta a labdát a saját térfeléről. (10:11)
    18
    GYIMESI Kitti elől ugrott szét a fal, így nem volt nehéz dolga 8 méterről, átlövésből. (10:10)

17
    Hámori kap két percet, nem is vitatkozik. (10:9)
    17
    RADOSAVLJEVIC kiváló egyéni játék után húzott el a bal oldalon majd lőtte a rövidbe. (10:9)
    17
    DOMBI maradt üresen jobbra sodródva, senkitől sem zavartatva lőhette be. (9:9)
    16
    Hatott az időkérés a jelek szerint, NASCIMENTO egy labdalopást követően vitte végig gólig, már váci vezetés. (9:8)

15
    Kiss Nikolett kapott sárgát utólag. (8:8)
    15
    TEMES is erőszakosabban tört be az eddigieknél, még a fault ellenére is bevágta hat méterről. (8:8)
    15
    NASCIMENTO a felső léc alá vágta a hetest. (7:8)

14
    Időt kér a Vác, egyelőre ugyanis vaskos meglepetésre áll a mérkőzés, szinte végig a Mosonmagyaróvár vezet teljesen megérdemelten. (13:12-nél az időkérés) (6:8)
    14
    BOUTI Fruzsina balról futott be a falba, majd a hatos előtt már ziccerben találta magát, nem is hibázta el. (6:8)
    12
    Vendég technikai hiba miatt indulhatott a Vác, Radosavljevic ziccerbe hozta SOÓST, aki nem is hibázott. (6:7)
    10
    KOPECZ kiváló átlövésgóllal növeli újra kettőre a vendégek előnyét. Eddig nem tudják őt tartani. (5:7)
    9
    NASCIMENTO a jobb szélről, éles szögből is remekül emeli át Szemereyt. (5:6)
    8
    KISS Nikolett rázta le emberét, ő is ziccerből vághatta a hálóba. (4:6)
    7
    SOÓS Viktória átlövésből bal kettőbe sodródva is szép gólt szerez. (4:5)

6
    Soós kapott sárgát és hetest a Mosonmagyaróvár. Érzésem szerint határeset volt a két perchez. (3:5)
    5
    HAJTAI maradt teljesen üresen bal kettőben, köszönte szépen és a kapuig gyalogolt. (3:5)
    5
    Ez viszont szép és gyors akció volt, VUKCEVIC váltja gólra beállóból Basic bejátszását. (3:4)
    4
    KOPECZ a bal alsóba lövi a hetest. (2:4)

4
    Vukcevic kapott sárgát, az Óvár pedig hetest. (2:3)
    4
    NASCIMENTO a felső lécről bepattanó labdával szépít. (2:3)

3
    Gyimesi kapott sárgát. (1:3)
    3
    KOPECZ szerzett könnyedén labdát hátul, majd gyors lerohanással váltja gólra az ajándékot. (1:3)
    2
    Megint elfelejtett a Vác védekezni, most bal kettőben használta ezt ki KOPECZ Barbara. (1:2)

2
    Kopecz kapott utólag sárgát. (1:1)
    1
    RADOSAVLJEVIC a bal szélről egy fault ellenére is eredményes. (1:1)
    1
    KISS Nikolett gyors ritmusváltással lepte meg a váci védelmet jobb kettőben. (0:1)

Ipress Center-Vác: Balog J., Arenhart – Radosavljevic, Nascimento, Soós, Hámori, Farkas, Kácsor, Vukcevic, Takács B., Jovetic, Szondi, Basic, Bató, Temes, Helembai
    Mosonmagyaróvári KCSE: Wéninger, Szemerey, Stojak – Hajtai, Csala, Kiss N., Töpfner, Gerháth, Kopecz, Gyimesi, Bouti, Bízik, Bardi, Janeska, Katona, Dombi

Játékvezetők: Bócz László – Wiedemann Viktor