CSKA Moszkva – AEK Atény 1:0 (vége) | APOEL – Constanta 4:0 (hosszabbítás vége) | BATE Boriszov – Slavia 2:1 (vége)
Başakşehir – Club Brugge KV 2:0 (vége) | FC København – FK Vardar 4:1 (vége) | BSC Young Boys – Dynamo Kijev 2:0 (vége)
FC Viktoria Plzen – FCSB 1:4 (vége) | Ludogorets – Hapoel Be’er Sheva FC 3:1 (vége) | FH Hafnarfjördur – Maribor 0:1 (vége)
Ajax Amsterdam – OGC Nice 2:2 (vége) | Olympiacos FC – Partizan Bělehrad 2:2 (vége) | Rijeka – Salzburg 0:0 (vége)
Rosenborg BK – Celtic Glasgow 0:1 (vége) | Legia – Astana 1:0 (vége)
FC Viktoria Plzen
1:4 (0:1)
FCSB
szerda 02.08.2017, 20:15 • Doosan Arena, Plzeň • Bajnokok ligája (selejtező) • Harmadik selejtező kör

90+3
    Mérkőzés vége. (22:04:45)
    88. Michael Krmenčík (PLZ)

88
    Piros lapot kap Michael Krmenčík (FC Viktoria Plzen).

84
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Denis Alibec (FCSB).

83
    Csere a FCSB-nél/nál: lemegy Florin Tănase, bejön Harlem Gnohéré.

82
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Marek Bakoš (FC Viktoria Plzen).
    79. Denis Alibec (STB) - 1:4

79
    A Steaua gólt szerzett!
    A büntetőt értékesítette DENIS ALIBEC..

79
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Petr Bolek (FC Viktoria Plzen).

77
    Csere a FC Viktoria Plzen-nél/nál: lemegy Daniel Kolář, bejön Marek Bakoš.

76
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Robert Grecu (FCSB).
    76. Florin Tănase (STB) - 1:3

76
    Gólszerző FLORIN TĂNASE.

73
    Csere a FCSB-nél/nál: lemegy Ovidiu Popescu, bejön Vlad Achim.

73
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Patrik Hrošovský (FC Viktoria Plzen).
    71. Filipe Teixeira (STB) - 1:2

71
    Gólszerző FILIPE TEIXEIRA.

66
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Balasa (FCSB).
    65. Michael Krmenčík (PLZ) - 1:1

65
    A Plzen gólt szerzett!
    Gólszerző MICHAEL KRMENČÍK. Assziszt: Radim Řezník.
    Gólok: 65. Krmenčík (Řezník) – 27. Balasa, 71. Teixeira, 76. Tănase, 79. Alibec (bünt.)

Lapok:   24. Petržela (PLZ), 27. Řezník (PLZ), 39. Živulič (PLZ), 47. Havel (PLZ), 61. Krmenčík (PLZ), 73. Hrošovský (PLZ), 79. Bolek (PLZ), 82. Bakoš (PLZ) – 50. Pintilii (STB), 66. Balasa (STB), 76. Grecu (STB), 84. Alibec (STB)   88. Krmenčík (PLZ)

Labdabirtoklás: 50 % : 50 %.
    Kaput eltaláló lövés: 4:6. Kaput el nem találó lövés: 5:3. Szögletek: 10:1. Lesek: 0:4. Szabálytalanságok: 21:15.
    FC Viktoria Plzen: Bolek – Řezník, Hejda, Hájek, Havel – Živulić (63. Hořava), Hrošovský – Petržela (54. Zeman), Kolář (C) (77. Bakoš), Kopic – Krmenčík
    Cserék: Hruška – Hořava, Zeman, Bakoš, Čermák, Ivanschitz, Řezníček

FCSB: Niță – Popescu (73. Achim), Balasa, Momčilović, Morais – Pintilii, Teixeira – Enache, Man (46. Larie), Tănase (83. Gnohéré) – Alibec (C)
    Cserék: Stăncioiu – Larie, Gnohéré, Pleaşcă, Achim, Grecu, Amorim

Játékvezetők: Alejandro Hernandez – Teodoro Sobrino, José Naranjo (všichni ESP)

Nézőszám: 10 802