3:0
25:20; 25
> >
Kiegyenlítetten kezdődött az első szett, a két csapat 12:11-ig fej-fej mellett haladt. Ekkor épített ki magának a Békéscsaba egy akkora, 4-5 pontos előnyt, amivel már hozni tudták a szettet. A második felvonás már sokkal simább játékot hozott hazai részről, így könnyedén, 25:9-re hozni is tudták azt a csabaiak. A harmadik szett is hasonlóan alakult, a hazaiknál ekkor már a cserék is pályára léptek, de a rengeteg hibával játszó hazaiak nem tudtak sokkal közelebb lépni ellenfelükhöz.
Összességében a Békéscsaba megérdemelten nyert, és tartotta otthon a 3 pontot.
3:1
25:14
25:21
23:25
25:19
> >
Ha nem is teljesen simán, de végül megnyerte a mérkőzést az esélyesebb Vasas-Óbuda. A hazaiak az első játszmát könnyen, a másodikat viszont már jóval nehezebben nyerték.
A piros-kékektől a jó folytatás elmaradt, a harmadik szettet a Kaposvár remekül kezdte, az első technikai szünetben 8:2-re vezettek a vendégek. A somogyiak előnye a második technikai szünetre is kitartott, de utána feltámadtak a hazai remények. A fővárosiak különösen Szombathelyi Szandra klasszis játékának köszönhetően 23:23-ra feljöttek. Ott azonban a Kaposvár két pontot csinált, ezzel következhetett a negyedik játszma.
A negyedik felvonásban aztán a Vasas-Óbuda már semmit sem bízott a véletlenre, végig magabiztosan játszott, a számukra kedvező eredmény se maradhatott el.
Ezzel a győzelemmel a hazaiak maradtak a tabella élén, az egy meccsel kevesebbet játszott Gödöllőt megelőzve.