25:23
(14:9)
> >
A magyar válogatott nagyot küzdve 2 gólos vereséget szenvedett Spanyolország legjobbjaitól. A spanyol válogatott végig vezetve került a negyeddöntő, míg fiataljaink a 9-16. helyért folytathatják holnap, a Katar-Szerbia meccs vesztese ellen.
18:25
(10:11)
> >
Végül hét gólos vereséget szenvedett a Siófok, de az eredmény csalóka, hiszen az 51. percben még egyenlő volt az állás. Ott történt valami, és a Rosztov bedarálta az utolsó 10 percben a Siófokot.
A siófokiaknál feltétlenül meg kell dicsérnünk a kapus Pastrovics Melindát, aki ziccerek sorát fogta a mérkőzés alatt.
12 órától az FTC – Larvik döntő következik, tartsanak akkor is velünk.
Köszönöm megtisztelő figyelmüket.
34:22
(15:11)
> >
A Fradi nyerte az Elek Gyula kupát ami első alakalommal lett megrendezve igen rangos ellenfelekkel. A mérkőzés elején a Larvik játszott jobban, de egy időkérés után megfordult a kocka és a Fradi irányított Abramovich bravúrjaival. A második félidő elején gyorsan eldöntötte a fő kérdéseket a fővárosi alakulat így a végére csak az volt kérdés, hogy mennyivel nyer a Fradi.
Köszönjük a megtisztelő figyelmüket erre a 2 napra, remélem elnyerte tetszésüket ez a kétnapos torna!