5:11
(2:5, 2:2, 1:2, 0:2.)
> >
Sima vendég győzelem, ezzel vissza szerezte pálya előnyét a Szolnoki Dózsa. A mai játék nem igazán emlékeztetett döntőre, már ami a ZF-Eger csapatát illeti. Feltett kézzel ugrottak ma medencébe és se a védekezésük, se a támadásuk nem emlékeztetett arra, amit korábban láthattunk tőlük.
A párharc csütörtökön folytatódik Szolnokon 1:1-es állásról.
Köszönöm a megtisztelő figyelmüket, további kellemes estét kívánok.
7:6
(1:2, 2:1, 2:1, 2:2)
> >
A Pécs kezdte jobban a találkozót, azonban a második büntetőjüket kihagyták és az kicsit megtörte a csapatot. A Fradi a harmadik negyedben kezébe vette az irányítást, és ha nem is magabiztosan, végül hozta a mérkőzést, kicsit pontosabb támadójátékukkal. A kapusteljesítményeket mindkét oldalon dicséret illeti. Az utolsó negyedben már az idővel is játszva, megnyerték a zöld-fehérek a kilencedik helyért vívott párharc első felvonását, így 1-0s előnnyel várhatják a pécsi folytatást. Köszönjük figyelmüket, folytatás csütörtökön az Onlajnok.com-on is!