62:68
(17:14, 35:31, 43:52)
> >
Valamivel jobban kezdett a Pécs, de a félidőben már a magára találó Győr vezetett. A harmadik negyedet azonban nagyon jól kezdték a pécsiek, onnan a hazaiak csak rohantak az eredmény után, ez a rohanás nagyon sok pontatlansággal járt, így a Pécs hozta az idegenbeli meccset, ha él a pálya előnyével, akkor övé a bronzérem.
90:86
(19:19, 40:40, 64:58)
> >
Befejeződött a mérkőzés a vendéglátó élt a hazai pálya előnyével és hozta ezt a nagyon fontos győzelmet!Végig kiélezett ,izgalmas remek mérkőzést láthattak ma is a nézők.A DVTK nagyon akarta ezt a győzelmet( ez a harmadik negyed végére pontelőnyben is megmutatkozott )és meg is szerezte bár nem volt könnyű mert a soproni csapat mindig megrázta magát a kellő időben és zárkózott fel a piros-fehérek mellé.
A párharc állása 1-1 és minden továbbra is nyitott. A két csapat vasárnap Sopronban folytatja majd jövő héten szerdán újra Miskolcon,messze tehát még a vége a döntőnek.