0:2
3:6
2:6
> >
Két sima, és egyben hasonló szettben nyeri a negyeddöntőt Jesika Maleckova Jani Réka ellen. Minkét játszmában hamar brékelőnybe került a cseh, az elsőben még voltak bréklabdái Rékának, hogy visszajöjjön, de a másodikban már semmi esélye sem volt, hogy elnyerje ellenfele adogatását, mindkét szettet adogatóként bukta el végül. Így a múlt heti döntő után első kiemeltként nem tud az elődöntőbe jutni.
Nis, Szerbia (Salak)
0:2
1:6
0:6
> >
Nagyon könnyed mérkőzésen, két sima játszmában jut tovább a következő körbe Argyelán Csilla. Az mérkőzés alaphangját megadta, hogy tizenkét nyert ponttal kezdte a mérkőzést, majd bár az adogatójátékát elvesztette, újra jól öszpontosított és azt követően kilenc játékot megnyerve megérdemelten húzta be a mérkőzést 6:1, 6:0 arányban.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok!
2:0
6:1
6:4
> >
Borsos Gábor két szettben legyőzi spanyol ellenfelét, így a selejtezőből startoló magyar játékos bejut a kolozsvári ITF-torna elődöntőjébe!

Az első szett nagyon simára sikerült, a másodikban viszont jócskán beragadt Gábor (0-4), ám a zsinórban megnyert hat játék meghozta a gyümölcsét.
1:2
5:7
6:4
6:10
> >
A tegnap félbeszakadt meccs Timiék brékelőnyével folytatódott, de ezt leadták gyorsan, végül az első szettet Mladnovic adogatásával zárták le, előtte Klepacot sikerült brékelni 5:5-nél.

A második szettben csak egy brék volt, de az Babos adogatásánál 5:4-nél, azzal egyenlített a tajvani-szlovén kettős. Sőt a supertiebreakben már 4:0-ra vezettek, innen sikerült fordítani Timiéknek, ismét helyén volt a szívük, jutalmuk a negyeddöntő Birminghamben.
Victoria, Kanada (Kemény borítás)
2:0
6:2
7:64
> >
Brékkel kezdte a meccset Naomi, gond nélkül hozta az adogatásait, 4:2-nél még egyszer elvette a mexikói adogatójátékát, és gond nélkül szerválta ki az első játszmát. A másodikban kétszer is volt brékelőnyben, de 5:4-nél nem tudta kiszerválni a meccset, de rövidítésre sikerült mentenie a játszmát, amelyben már lényegesen jobban játszott mexikói ellenfelénél.

Első kiemeltként jogos volt az elvárás a győzelmet illetően, holnap jöhet a negyeddöntő!