2:0
6:4
6:2
> >
Fordulatos mérkőzés volt, mindkét játékos volt brékelőnyben, az első szettben, Péternek a második brékelőny már a játszma megnyerését jelentette, fogadóként jutott három szettlabdához, az elsőt ki is használta.

A második játszmát is brékelőnyben kezdte a magyar fiú, de 3:0 után úgy tűnt, visszajön a szerb, de akkor ismét elveszítette az adogatását, és onnan már nem volt számára visszaút, fogadóként fejezte be a mérkőzést Nagy Péter.

Hamarosan sor kerül a negyeddöntőre is, ahol a kazah Popko lesz az ellenfele, 14 óra után kezdődik a mérkőzés, érdemes lesz velünk tartani akkor is!
1:2
3:6
6:2
1:6
> >
Ma már a második mérkőzését játszotta Nagy Péter, de neki két és fél órával kevesebb pihenőideje volt, mint a második kiemelt kazah ellenfelének, ennek ellenére ki tudta harcolni a döntő szettet, de sok esélye nem volt. 2:1-nél brékelt Popko és onnan már nem is veszített játékot, megérdemelten jut az elődöntőbe.
2:0
6:1
6:2
> >
Sajnos érvényesült a papírforma. Bár hosszú és szoros labdameneteket játszottak a fiúk, Borsos a fontos pillanatokban sem az első, sem a második játszmában nem tudott igazán partiban lenni az első helyen kiemelt ellenfelével szemben.

Maxima Chazal megérdemelten jutott a fináléban, de Borsos is büszke lehet az e heti teljesítményére.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok!
0:0
(w/o)
törölve
> >
A magyar-francia páros visszalépett a mérkőzéstől. Kristina Mladenovic a délután folyamán döntő szettben verte Siman Halepet a negyeddöntőben, elképzelhető, hogy a kettős terhelést már nem tudta felvállalni, így Babos Timivel búcsúznak a páros versenytől.
Victoria, Kanada (Kemény borítás)
2:0
6:4
6:1
> >
A mérkőzés elején inkább Chypyha tűnt erősebbnek, de Totka tartani tudta vele a lépést. 4:4-ig fej-fej mellett haladtak, majd Totka hozta a szerváját, utána pedig váratlanul megfordítva fogadóként a kulcsfontosságú játékot, elvette a mérkőzés során először a kanadai lány szerváját és 6:4 arányban hozta az első játszmát.

Ez mintha kicsit megtörte volna Lauren Chypyha ellenállását, Totka ugyanis azonnal brékelőnybe, majd dupla brékelőnybe került. 5:0-nál már sejthető volt, hogy nem lesz visszaút Chypyha számára, végül a becsületgém összejött neki, de Totka a következő gémben semmire kiszerválta a mérkőzést. A hosszú első szettet követően a másodikat alig 25 perc alatt besöpörte Totka és bejutott a kanadai tenisztorna elődöntőjébe megérdemelten!

Totka Naomi – Lauren Chypyha: 2-0!