> >
Abszolút helyt állt Timi.

Babos az első játszmában nem volt megilletődve Serena ellen. Az első adogatójátékát bár nagy csatában elveszítette, végig remekül adogatva Serena nyakán loholt Timi.
Sajnos az amerikai klasszis is remekül adogatott végig, így bréklabda közelébe sem került Babos és egy bréknyi előnnyel az amerikaié lett a játszma.

A második szettben ismét brékkel nyitott az amerikai és sajnos ez a különbség a szett közepére már dupla brékelőnnyé nőtt, így gyakorlatilag 5:1-nél már egy kissé hite hagyottan adogatott Timi a mérkőzésben maradásért. Ez végül sajnos meg is látszódott a játékán, Williams semmire vette el Babos adogatását, így 6:4, 6:1-el jutott a harmadik körbe.
ITF- Brüsszel (Salak)
2:0
6:3
6:2
> >
Vanda 1:1-nél el tudta venni ellenfele adogatását az első szettben, ezt a brékelőnyt meg is tartotta, ráadásul fogadóként tudta befejezni a játszmát.

A másodikban 2:1-nél sikerült brékelnie, ezt az előnyt is végigvitte, majd a mérkőzést is fogadóként fejezte be, jól játszott, esélyeshez méltóan jut a második fordulóba.
0:0
4:3ret.
> >
Barzó Lilla jut tovább, ellenfele akárcsak a múlt heti elődöntőt, ezt a mérkőzést is feladni kényszerül.
0:2
4:6
4:6
> >
Az első négy játékot a fogadó nyerte a meccsen, majd Rebeka tudott újra brékelni az 5:4-es vezetésénél, ezzel övé volt az első szett. A másodikban hengerelt a fiatalabb magyar lány, 5:0-ra vezetett, de innen 5:4-re zárkózott vissza Csilla.

De ekkor három meccslabdához jutott Stolmár Rebeka, a másodikat kihasználta, így az első kiemeltet búcsúztatva jut a negyeddöntőbe!
ITF, Stuttgart (Salak)
2:1
3:6
6:0
6:2
> >
Szűk egy órán át játszottak az első játszmában.
Jani pocsékul adogatott szinte az egész első szettben, Jurikova játszi könnyedséggel jutott el 5:1-ig. A magyar lány ekkor egy bréket vissza tudott hozni a hátrányából, majd a saját adogatását hozva 5:3-ra is felzárkózott, de Jurikova a másodjára már kiszerválta a szettet.

A második szettről az eredmény mindent elmond. Réka adogatásai hihetetlen mód feljavultak és remek %-ban nyerte a pontokat belőle.

A döntő szett is már Jani Rékának az akarata szerint érvényesült. Bár a szlovák harcolt, küzdött és brékelni is tudott egyszer, a magyar lány azon kívül adogatóként és fogadóként is magabiztos volt, így végül könnyedén húzta be a mérkőzést egy pocsék kezdést követően.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok!
ITF - El Paso, Texas (Fedett kemény borítás)
0:2
6:70
3:6
> >
Az első szettet olyan rövidítésben bukta el Naomi, amelyben nem nyert pontot sem, ehhez képest a másodikban jól tartotta magát 3:3-ig, visszajött brékhátrányból is, de onnan szintet lépet az amerikai, ezt már nem tudta tartani Totka Naomi, így búcsúzik a 25 ezer dolláros texasi tornától.