0:2
4:6
1:6
> >
Timiék jól kezdték a mérkőzést, pillanatok alatt brékeltek és szereztek 2:0-s előnyt. Az adogatójátékaikban nagyon magabiztosak voltak végig, fogadóként viszont hiába jutottak ezen kívül még négyszer bréklabdához ,egyszer sem tudtak vele élni. Így is a jó szervák miatt végül 6:4-re nyerték a játszmát.

A második szett elején kicsit dacogott a játék, de 2:1-től kezdve beindult a henger és végül sima 6:4, 6:1-el nyeri meg a mérkőzést Mladenovic és Babos.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok.
ITF- Brüsszel (Salak)
0:2
6:75
6:74
> >
Mindkét szettben komoly hátrányból tudott visszajönni Lukács Vanda, de hiába tudott egyenlíteni, a rövidítéseket a német játszotta jobban, jobban koncentrált, így ő jut a negyeddöntőbe.
2:0
6:3
6:1
> >
Háromszor tudta elvenni ellenfele adogatását az első szettben Lilla, még az is beleért, hogy kétszer bukja a sajátját, így került előnybe. A második játszma már sima volt, de szoros játékokat is játszott fogadóként Lilla, ám így sem fért kétség a győzelméhez.
2:0
6:4
6:4
> >
Háromszor tudta elvenni ellenfele adogatását az első szettben Szabina, még az is beleért, hogy kétszer bukja a sajátját. A második szettben már dupla brékelőnyben játszott a magyar lány, de a grúz nagyot küzdve megnehezített a dolgát, elsőre nem sikerült kiszerválni a meccset, de másodszorra már az első meccslabdáját kihasználta Szlavikovics Szabina a második kiemelt ellen, ő várhatja a negyeddöntőt.
ITF, Stuttgart (Salak)
1:2
6:2
3:6
2:6
> >
Jani Réka döntő szettben megnyeri a meccset, így az első kiemeltet kiejtve bejut a negyeddöntőbe!