0:2
3:6
1:6
> >
Kicsit zűrös volt a kezdés Szabina számára ezen a mérkőzésen, de aztán fokozatosan került fölénybe, és magabiztosan jutott a negyeddöntőbe.
2:0
7:66
6:3
> >
Babos Tímea egy nagyon szoros mérkőzésen, két szettben, 7:6 6:3 arányban győzte le 18 éves holland ellenfelét, ezzel ott van a magyar lány a harmadik selejtezőkörben, ami már a főtáblára jutásról dönt. Köszönjük figyelmüket!
2:1
6:3
1:6
6:3
> >
Sajnos Nagy Péter elveszítette ezt a mérkőzést, pedig az első szett közepétől a harmadik elejéig jobban játszott, mint ellenfele. Összességében 4 ponttal többet is szerzett a magyar fiú, de a tenisz a fontos pontokról szól, ezeket a szerb játszotta jobban, így ő került a negyeddöntőbe.