2:0
7:66
7:5
> >
Fucsovics Marci kiemeltként esik ki az első fordulóban, verhető ellenféllel szemben, aki sokat hibázott, de a magyar játékos még nála is többet.

Az első szettben visszajött brékhátrányból Marci, sőt szettlabdája volt a rövidítésben, mégis Mertl került előnybe.

A második szettben is visszaküzdötte magát a magyar fiú brékhátrányból, majd 5:3-nál adogathatott az egyenlítésért, ez nem sikerült végül, 5:6-nál pedig 40:15-ről bukta el az adogatását, ez már nem fért bele, a cseh játékos jutott a második fordulóba.
Moscow Cup 2014 (Salak)
2:0
6:3
6:1
> >
Sajnos eléggé egyoldalú volt a mai találkozó, Kamenskaya végig domináns tudott lenni, mindkét szettben 4:0-ra el tudott húzni az elején dupla brékelőnnyel, Ági hiába futott az eredmény után, a második szettben talán már fel is adta.

Az elsőben még egyet vissza tudott venni a két brékhátrányából, de a fordítás nem sikerült, újítani tudott az orosz. A következő szettben igazából már csak Kamenskaya volt a pályán, igen könnyen ellépett 5:0-ra, onnantól pedig már zsebben volt a győzelem. Ma 5x is el tudta venni Bukta adogatását, Áginak mindez csak 1x sikerült.

> >
Végül egy nehéz meccset nyert meg könnyedén a 2. szettben Madarász Gergely. Ellenfele sok break labdát elfecsérelt, így a magyar játékosnak megvoltak a lehetőségei, melyek nagy részével élni tudott.
2:1
6:1
3:6
6:4
> >
A döntő szettben hamar hátrányba került Babos Tímea, de 0:2-ről és 2:3-ról is sikerült visszakapaszkodnia. Egyre kezdeményezőbb lett, igaz 4:4 40:40-es állásnál csak ászának köszönhetően került ki a gödörből.
Az utolsó játékban, ahogy az várható volt, beremegett a nem túl előkelő helyen rangsorolt teniszező keze, nem is tudta hozni adogatását.

Köszönöm a figyelmet tartsatok velünk legközelebb.

Tímea Babos – Romina Oprandi 2:1 (6:1, 3:6, 6:4)