2:0
6:2
6:2
> >
Összesen hatszor tudta elvenni ellenfele adogatását Lukács Vanda, így még az is belefért, hogy minkét játszmában egyszer elveszítette a sajátját is, könnyű győzelmet aratott alig több mint egy óra alatt.
2:0
7:60
6:0
> >
Az első szettben 0:4-es hátrányból jött vissza Bíró André, de a rövidítésben nem tudott pontot sem nyerni. Ez rányomta a bélyegét a második szettre, mert az elején még ugyan szoros játékokat játszottak, de már azokat is a horvát nyerte, 5:0-nál pedig könnyen kiszerválta a meccset.
2:0
6:1
6:1
> >
Brékelőnnyel kezdett Boudjadi, de Totka előbb lassan, majd gyors gémekkel fordított és nagyon könnyen nyerte 6:1 arányban az első játszmát. A második játszma sem indult könnyen, sokáig tartotta magát Boudjadi, de a sok nyert labdamenet ellenére az egész mérkőzésen csak 2 gémet nyert.

Külön érdekesség, hogy 39 labdamenetet nyert meg Boudjadi, ami elég lenne másfél szett megnyeréséhez, az algériai lány mégis csak 2 játékot tudott hozni, a szerváját csak egyetlen egyszer. A mai napon egyértelműen sokkal jobb volt Totka.

Totka Naomi – Yassamine Boudjadi: 2-0!