6:75
6:3
6:0
> >
Nehezen induló meccset nyert meg Jani Réka, az első szettért is kétszer adogathatott, de azt elveszítette a rövidítésben. A másodikban is jól tartotta magát egy darabig Van Cauter, de a döntő szettben már játékot sem tudott nyerni. Ezzel Jani Réka jutott a második fordulóba, ahol az ellenfele a cseh Zovincova lesz, várhatóan holnap.
OSLO - $10.000 (Kemény borítás)
0:1
6:71
0:4ret
> >
Jól kezdett Lukács, de feljavult az első szettben ellenfele. De így is tie breakre mentetette a szettet végül. Ám 6:6 után teljesen szétesett, és a sérülése is közbeszólt.
Open GDF Suez Nantes Atlantique (Kemény borítás)
0:2
4:6
3:6
> >
Babos Timi tartja múlt heti remek formáját, mindkét szettben brékhátrányból jött vissza és könnyedén győzte le végül a torna hatodik kiemeltjét.
0:2
6:72
4:6
> >
Megérdemelten nyert a magyar Barzó Lilla, mert mind a két szettben fordított az eredményen. Nehéz meccs volt, kemény ellenfél ellen, aki a végsőkig küzdött. De az nyert, aki jobban koncentrált.