6:4
3:6
4:10
> >
Az ottani idő szerint késő éjjel is folytatták ezt a páros mérkőzést, és Babos Timiék nagy csatában megnyerték a másodikat az első elveszített játszma után, végül a supertiebreaket simán hozták. Következő ellenfelük a Garcia-Srebotnik kettős lesz, ellenük is komoly esélyük van Timiéknek. A kezdés holnap 10 óra, tartsanak velünk akkor is!
ITF - Fort De France (Kemény borítás)
2:0
6:3
6:2
> >
Nehezen lendült bele Naomi a mérkőzés elején, fogadóként alig nyert labdamenetet, ellenfele azonban simán hozta a szerváit. 2:2 után szerencsére brékelőnybe került Totka, amit a szett végén meg is tudott duplázni, ezzel könnyedén nyerte az egyébként elég hosszú első szettet.

A második játszmában Totka még magabiztosabban adogatott, a mérkőzés során a luxemburgi lány egyszer sem tudta elvenni honfitársnőnk adogatását, Naominak azonban ismét kétszer sikerült ez a bravúr. 28 perc elég volt ahhoz, hogy a második szettet is besöpörje Totka, így két szettben simán győzött 68 perc alatt. Naomi a Martinique-i tenisztorna második fordulójába jutott!

Totka Naomi – Eden Megan Chang: 2-0!