6:73
7:62
10:8
> >
Jól adogatott mindkét páros az első szettben, 5:5-nél brékeltek Timiék, de ekkor Mladenovic semmire bukta az adogatását. A rövidítésben kétszer is minibrékelőnybe kerültek Timiék, a másodikat végigvitték, hozták a játszmát. A másodikban 5:4-nél tudtak visszabrékelni Timiék, egészen közel álltak a győzelemhez, de a rövidítést simán hozták az amerikaiak. A supertiebreakben kettős minibrékhátrányból jöttek vissza Babosék, de a 8:6-os vezetésüknél adogatóként hibázott Timi, utána két szerencsés pont jött az amerikaiaknak, ahol az egyiknél kint volt Spears szervája, a másiknál Kops-Jones kapott bele egy labdába, azzal jutottak meccslabdához, ezt nem bírták feldolgozni Timiék, így elbukták az elődöntőt az első kiemeltek ellen.
ITF Antalya (Salak)
2:1
6:3
6:77
7:63
> >
Kedd óta zajlott a mérkőzés, amelyet sajnálatos módon a világranglista 916. helyezett bolgár Petia Arshinkova nyer meg a nála sokkal magasabban rangsorolt (476) Lukács Vanda ellen.
ASUTRALIAN OPEN SELEJTEZŐ (Kemény borítás)
1:2
6:3
4:6
7:9
> >
Kiválóan kezdett Fucsovics, 4:0 arányban elhúzott, de végül csak nehezen sikerült hoznia az első játszmát. A második szettben jobban játszott az ukrán fiú és egyetlen brékkel is meg tudta nyerni a játszmát.
A harmadik játszmában is sokkal jobban kezdett Marčenko, de Marci még időben visszavette a brékhátrányát. 5:4-es vezetésnél zsinórban három, összesen négy meccslabdája volt, de mindet elszúrta. Végül az ukrán fordított és továbbjutott, Marci kiesett az Ausztrál Openről.

> >
Totka Naomi egy könnyebb és egy nehezebb szettben rendezi le amerikai ellenfelét, ezzel a magyar lány továbbjut a Fort de France-i ITF verseny negyeddöntőjébe, ahol a torna 2. kiemeltjével, az argentin Victoria Bosioval mérkőzik majd meg.
ITF Plantation (Salak)
2:1
7:63
3:6
6:3
> >
Megérdemelten nyert végül a nagyot harcoló amerikai játékos. A magyar lánynak megvolt az esélye az első szettben is, de végül nem tudott élni ezekkel.