2:0
7:5
6:3
> >
Ebben a negyeddöntőben sok esélye nem volt Naominak, ha bréklabdához tudott jutni az amerikai, akkor el is vette az adogatását, az első és a második szettben is háromszor sikerült ez neki, utóbbiban 5:1-ről 5:3-ra tudott feljönni a magyar lány, de egy újabb elveszített adogatás már a búcsút jelentette a tornától számára.
Antalya - Women (Kemény borítás)
0:2
2:6
3:6
> >
Ugyan Lukács volt az első kiemelt a tornán, de ez a mérkőzés nem róla szólt. Az összecsapás eleje álomszerűen indult, úgy került 2:0-val brékelőnybe Lukács, hogy Camila Fuentes mindössze egyetlen labdát tudott nyerni. Utána azonban teljes fordulat, zsinórban hat nyert játékkal Fuentes rettentő könnyedén hozta az első szettet.

A második játszma is tökéletesen indult, két gyors játékkal Vanda pillanatok alatt 2:0-val brékelőnybe került. Megint csak nem sikerült megerősíteni, gyorsan 2:2 lett belőle. A következő játékot ugyan még hozta Vanda, de 3:2 után ismét teljes blokk, talán valamilyen sérülés is hátráltatta, de Fuentes innentől gyorsan lerendezte az ügyet és 6:3 arányban a második szettet is megnyerte. Lukács Vanda így nem jutott elődöntőbe Antalyában.

> >
Babos Timi jól kezdte a meccset, de nem sikerült elsőre kiszerválnia az első szettet, 5:2-nál, 5:4-nél már igen, megérdemelten került előnybe. A második szettben visszajött brékhátrányból a francia 4-2-nél, egyenlített is, de 4:4-nél ismét elvette Timi az adogatását ragyogó játékkal, majd bréklabdát hárítva kiszerválta a meccset!

Ezzel hosszú idő után ismét bejutott egy WTA-torna döntőjébe, ahol a Szvitolina – Schmiedlova mérkőzés győztese lesz az ellenfele. Egyikük sem verhetetlen, ha Barthelt és Pennettát is sikerült legyőznie, akkor a döntőben sincs mitől félnie Timinek!