2:0
6:1
6:0
> >
Az első játszmát magabiztosan nyerte meg Bukta. Riembaunak szinte esélye sem volt. Két bréklabdához jutott még a szett elején, de egyikkel sem tudott élni. Bukta így 6:1-re nyerte meg az első szettet.

A második szettben három bréklabdán kívül szinte momentuma se volt Riembaunak. Bukta ma remek játékkal rukkolt elő és megérdemelten jutott a második körbe.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok!
0:2
1:6
4:6
> >
Gödry Levente elbukja elő körös mérkőzését a horvátországi ITF-tornán. Nem volt szerencséje a sorsolásnál, hiszen a második kiemelttel találkozott, aki az első szettben már 5:0-ra vezetett, ekkor adogatóként hat szettlabdát hárított Levente, a de a játszma így is elment.

A másodikban brékhátrányból tudott visszajönni a magyar fiú, de 3:3-nál ismét elveszítette az adogatását, és ez már végzetesnek bizonyult.
ITF - Akko, Izrael (Kemény borítás)
0:2
0:6
5:7
> >
Mindössze 21 perc játékra volt szüksége Totkának, hogy megnyerje az első játszmát. Az ukrán teniszezőnő bréklabda közelébe sem járt, Totka végig remekül adogatott és fogadott, így megérdemelten vezet.

A második játszmában már nem volt ekkora fölénye a magyar lánynak. 3:3-ig mindkét játékos hozta a saját adogatását, azonban ekkor Naomi elbukta az adogatójátékát. 5:3-nál már a szettben maradásért kellett adogatnia. Szettlabdát is hárítva, 5:3-ról megfordította a mérkőzést Totka, majd négy meccslabdához is jutott 6:5-ös vezetésnél, de csak a negyediket sikerült kihasználnia fogadóként.

Totka Naomi tehát 6:0, 7:5-re legyőzte Veronika Stotykat és bejutott a második körbe.