2:0
7:5
7:5
> >
Bukta Ágnes 7. kiemeltként versenyezve legyőzi a nála esélyesebb, 3. helyen rangsorolt horvát Tena Lukast, és bejut a $10.000 összdíjazású Bolban megrendezett ITF torna elődöntőjébe!

Ági az első szettet már majdnem elveszítette (3-5), Lukas ekkor a a játszmáért adogathatott, ám a magyar lány ekkor remek játékot produkálva, zsinórban négy game-et húzott be (7-5).
A második szett szinte teljesen másolta előbbit, Lukas szintén a játszmáért adogathatott (3-5), ám Bukta ekkor újfent zsinórban nyert négy játékot (7-5).

Csak így tovább az elődöntőben, tartsanak akkor is velünk!
ITF - Akko, Izrael (Kemény borítás)
1:2
6:3
3:6
4:6
> >
Jól kezdte a mérkőzést Totka, brékkel indította a mérkőzést. Ezt követően azonban kétszer is elbukta az adogatását a játszmában, brékelni pedig már nem tudott, így 6:3-ra meglepetésre elbukta a játszmát.

A második és a harmadik játszma elején megnyert bréket végig megtartva húzta be a második és harmadik játszmát Totka, ezzel megfordítitta a mérkőzést és bejutott az elődöntőbe.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok!
0:2
1:6
2:6
> >
Egy óra sem kellett Babos Tímeának és Kristina Mladenovicnak, hogy behúzza ezt a mérkőzést. Kétszer kellett bréklabdát hárítaniuk, miközben ők négyszer vették el az orosz-spanyol páros adogatását, egy pillanatig sem forgott veszélyben a szinte kötelező győzelem.

Így a magyar-francia páros már negyeddöntős, várhatóan a Mattek-Sands – Safarova kettős lesz az ellenfelük, akik ötödik kiemeltek, papíron így is Timiék lesznek az esélyesek.