4:6
6:1
2:6
> >
Rosszul kezdte az első szettet Borsos, hamar elbukta az adogatójátékát, azonban 2:0-ás hátránynál ő is brékelni tudott ezzel vissza jött a szettbe. 4:4-ig fej- fej mellett haladtak, azonban a kvöetkező két játékot elbukta Borsos, így a horvát megérdemelten húzta be a játszmát.

A második játszmában szinte lemosta a pályáról az ellenfelét, hamar sikerült kiegyenílteni 6:1-el.

A döntő játszmára azonban össze szedte magát a horvát és kétszer is brékelni tudta sajnos Borsost, ami a mérkőzésébe került a magyar fiúnak.

A végeredmény tehát Borsos Gábor – Toni Androič, 4:6,6:1, 2:6.
2:1
3:6
6:2
6:4
> >
Tamara Zidansek döntő szettben, nagy csatában győzi le az esélyesebbnek gondolt Bukta Ágit a horvátországi salakos versenyen. Két ellentétesen alakult játszma után a döntő szettben is sok volt a brék, de a magyar lány 4:4-nél is elbukta a sajátját, ez már végzetesnek bizonyult, semmire szerválta ki a meccset a szlovén játékos.
2:1
5:7
6:2
6:4
> >
Két és fél óra játék után vereséget szenved Szlavikovics Szabina a német Christina Shakovetstől a $10.000 összdíjazású horvátországi ITF-verseny első fordulójában.

Az első játszmát ugyan nagy küzdelemben megnyerte a magyar játékos, ám a másodikat simán elveszítette, a harmadikban pedig 4-2-nél zsinórban négy játékot bukott, ezzel elveszítette az esélyét a továbbjutásra.
0:2
0:6
0:6
> >
Ahogy várni lehetett, gond nélkül nyert a második kiemelt magyar lány, a fiatal izraeli ellenfele nem tudott mit kezdeni a játékával, egy zűrösebb adogatójátéka volt a meccsen Totka Naominak, azt bréklabdákat hárítva hozta az első szett elején, azzal meg is törte Barad Itzhaki ellenállását, és játékot sem veszítve hozta le első fordulós meccsét. Második kiemeltként a következő körben is ő az esélyes.
0:2
3:6
2:6
> >
Jani Réka Luca kiválóan kezdte az összecsapást, gyorsan dupla brékelőnyre tett szert, amiből ugyan az egyiket elveszítette, de utána megint egy-egy brékváltás után Réka bebiztosította az első játszma győzelmét 6:3 arányban.

A második szettben Klaartje Liebens kezdte jobban, brékelőnybe került, de Réka egy 4:0-s rohammal máris megfordította az állást. Megint jött a szokásos megingás, de az azt követő talpra állás is. Jani összesen hétszer (!) vette el Liebens adogatását, így nem okozott gondot, hogy háromszor is brékelt a belga lány. Furcsa, hogy Liebens a megnyert öt játékából három Réka adogatójátéka volt. Réka így is könnyedén, bő egy óra alatt jutott a második fordulóba Casertában.

Klaartje Liebens – Jani Réka Luca: 0-2!