6:3
2:6
> >
Sajnos Fucsovicsnak ezúttal sem sikerült a főtáblára jutás.

Az első szettben 4:4-ig fej-fej mellett haladtak a játékosok. Ekkor Fucsovics adogatott és sajnos Basilashvili az első lehetőségét brékre váltotta, amit végül meg is tartott a szett végéig, így 6:4-re megnyerte az első játszmát.

A másodikban bár sikerült 5:2-ről, 5:4-re felzárkóznia Marcinak, a hetedik szettlabdáját kihasználva megint egy brék előnnyel nyerte meg a játszmát Basilashvili.

A harmadik játszmát uralta Fucsovics. Végig remekül adogatott, a grúznak esélye sem volt brék labdához jutni. A szett közepén szerzett bréket végig megtartva magabiztosan nyerte meg 6:3 arányban a harmadik játszmát a nyíregyházi fiú.

A döntőszettre viszont sajnos elfogyott a nyíregyházi fiú. Adogatójátékaiban folyamatosan bizonytalankodott, a grúz pedig ismét felszívta magát és így két brékkel megnyerte a játszmát és vele együtt a mérkőzést is.

> >
Sajnos Valkusz Máté feladni kényszerült a mérkőzést, így a harmadik kiemelt Federico Coria jut az elődöntőbe az olasz ITF-tornán.
0:2
2:6
2:6
> >
Brékkel kezdte a magyar lány a meccset, de egyszer ő is elveszítette az adogatását, utána viszont kétszer nyerte el ellenfeléét, így simán hozta az első játszmát.

A másodikat is brékelőnyben kezdte, de Julie Razafindranaly is elvette az adogatását 2:1-nél, de egy újabb brékkel már megtörte az ellenállását Rebeka, és ugyan elsőre nem sikerült kiszerválnia a meccset, de fogadóként semmire nyerte az utolsó játékot, megérdemelten van ott a negyeddöntőben ezzel.