Sunderland AFC – West Bromwich Albion 2:4 (vége) | Manchester United – Queens Park Rangers 3:1 (vége) | Aston Villa FC – Arsenal FC 0:0 (vége)
Aston Villa FC
0:0 (0:0)
Arsenal FC
szombat 24.11.2012, 18:30 • Villa Park, Birmingham • Barclays Premier League

Arsene Wenger láthatólag nagyon elégedetlen volt az eredménnyel és valószínűleg a játékkal is. (20:23:25)

93

93
    Coquelin adta be rosszul, bal oldalról a labdát. A játékszer elszállt a kapu mögé.

91
    Arsenal beszorítja a Villát, többet tesznek az ágyúsok a 3 pont megszerezéséért, mint a Villa.

89
    Weimann helyett Albrighton érkezett.

88
    Giroud jött le, Coquelin fel.

86
    Beszorul a Villa. Arshavin szépen adott be, amit épphogy csak kibírtak fejelni szögletre a védők, de végül kirúgással jöhetett a Villa, támadó szabálytalanság miatt.

85
    Gibbs adott be balról. Elég ígéretesnek tűnt, azonban elszállt mindenki előtt a labda. Nem alakult ki helyzet.

83
    Arshavin robogott el a jobb szélen, beadása azonban megpattant egy védőn és így pont Guzan kezébe hullott.

82
    Benteke szaladt el a jobb szélen, Koscielnyt nagy bírkózás után maga mögött hagyta. Végül Szöglet lett a Villanak.

77
    Arshavin a pályán, Oxlade-Chamberlaint váltja.

78
    Holman hatalmas kapufát lőtt 20 méterről, Szczesny csak bravúrral bírta a felső lécre tolni.

75
    Ramsey lőtt 20 méterről, már estében. Kicsivel mellé gurult a lövés, nem volt veszélyes helyzet.

74
    A szabadrúgást úgy 30 méterről a hosszúra ívelték, Bentekét keresve vele. A felívelés hosszú lett, az alapvonalon kívülre szállt.

73
    Agbonlahort lökték hátulról. Szabadrúgás a Villanak.

72
    Gervinho felé íveltek egy labdát azonban azt már nem bírta begyűjteni.

69
    Podolski ma sem játszotta végig mérkőzést - ahogy eddig egy Premier League meccset sem. Most Gervinho váltja le.

67
    Holman alakított ki szép lehetőséget. Holman passzát Bannan lőtte rá méterről Szczesny szépen védett.

66
    Az iram egy kicsivel nagyobb mint az első félidőben, de különösen sok veszélyes helyzetet ebben a félidőben sem jegyezhettünk fel.