Arsenal FC – Swansea City 1:0 (vége) | Manchester United – West Ham United 1:0 (vége)
Arsenal FC
1:0 (0:0)
Swansea City
szerda 16.01.2013, 20:30 • Emirates Stadium, London • FA Kupa

Megérdemelten jutott tovább az Arsenal, a Swansea ugyan kitűnően védekezett 85 percen keresztül, a 86. percben Wilsherenek sikerült túljárni a bravúrt-bravúrra halmozó Vorm eszén. Ezzel a győzelemmel az Arsenal bejutott a legjobb 16 közé az FA-Kupában, a legjobb 8 közé jutásért pedig majd Január 26.-án a Brightonnal kell megmérkőzniük. (22:27:18)

94
    Újabb Arsenal szöglet jöhet, ha engedi a játékvezető

93
    Le is telik ezzel a hosszabbításra szánt három perc

93
    A kirúgás után egyből megszerzik a labdát a hazaiak. Walcott harcol ki egy szögletet

90
    3 perc a hosszabbítás

90
    Walcottot állította meg lesen a játékvezető

86
    Az Arsenal gólt szerzett!

Cazorla passzolt Giroudhoz aki azonnal JACK WILSHEREHE elé tette a labdát! Az Arsenal támadója átvette a labdát, majd ~16ről védhetetlenül kilőtte a jobb alsót!

85
    Ismét nagyon közel jártak a gólhoz a hazaiak! A szöglet után egy lövést a gólvonalról mentett az egyik Swansea védő!

85
    Hazai szöglet jöhet

84
    Walcott lőtt ~7 méterről a kapura Vormon azonban most sem sikerült kifognia

82
    Arsène Wenger is cseréhez folyamodik. Abou Diaby helyén Aaron Ramsey folytathatja

81
    KAPUFA! Sagna ívelte középre a labdát, amit Walcott fejelt a kapufára

80
    Ki Sung-Yueng is megmutatta hogy pályán van! Szczesny kapuját vette célba, okosan a hosszúba próbálta helyezni a labdát, a hazai kapus épphogy odaért! Szöglet