Chelsea F.C. – Brentford 4:0 (vége) | Manchester City – Leeds United 4:0 (vége) | Huddersfield Town – Wigan Athletic 1:4 (vége)
Huddersfield Town
1:4 (0:2)
Wigan Athletic
vasárnap 17.02.2013, 16:55 • John Smith's Stadium Huddersfield • FA Kupa

A Wigan jut be az FA-kupa legjobb 8 csapata közé, miután magabiztosan lépett túl a Huddersfield együttesén.
    Összességében meglátszott a csapatok közötti osztálykülönbség, amit a hazaiaknak ezúttal nem sikerült ellensúlyozniuk a lelkesedésükkel.
    A vendégek pedig tovább menetelhetnek, és várhatják a sorsolást! (18:48:57)

91
    3 perc lesz a hosszabbítás

90
    Utolsó vendég csere: McArthur helyére McCarthy áll be

89
    A Wigan gólt szerzett!

GÓÓÓL! Végleg eldől! Smithies rosszul gurítja ki a labdát, amire AROUNA KONÉ csap le, és 14 méterről óriási gólt akaszt a hazai kapuba, ezzel megszerzi önmaga második, csapata negyedik találatát!

88
    Danns ad be élesen, Robles azonban kivetődbe rácsap a labdára, ha nem teszi, gólt szereznek a hazaiak, ugyanis bent üresen érkezett Vaughan!

84
    Smithies öklözi ki a sarokrúgást, majd a visszatett labdát is kivágják a hazaiak

83
    Szöglet a Wigan javára

83
    McManaman sárgul be időhúzásért

83
    Smithies vetődve üt bedobásra egy éles beadást!

82
    Most a Wigan támad

81
    Sikerül tisztázniuk a vendégeknek, a hazaiak belekezdtek a hajrájukba!

80
    Hunt passzolna középre a ziccerben érkező Vaughan elé, de egy vendég védő lefüleli az átadást

80
    Koné elől tisztáz remek becsúszással Gerrard

Nagy Zalán

Gólok: 62. Novak - 31. McManaman, 40. Koné, 56. McArthur, 89. Koné

Lapok:   59. Vaughan (HUD) - 83. McManaman (WIG)

Huddersfield Town: Smithies - Hunt, Clarke, Gerrard, Woods - Danns, Arfield, Clayton, Atkinson(Vaughan, szünetben), Scannell(Norwood, 65.) - Lee(Novak, szünetben)
    Wigan Athletic: Robles - Stam, Figueroa, Golobart, Scharner - Espinoza(Maloney, 57.), McArthur(McCarthy, 90.), Fyvie - Jordi Gómez(Beausejour, 74.), Koné, McManaman

Játékvezetők: Oliver - Flynn, Russell

Nézőszám: 13000