Japán2 – Kazahsztán 2:5 (vége) | Dél-Korea – Olaszország 0:4 (vége) | Nagy-Britannia – Magyarország 2:4 (vége)
Nagy-Britannia
2:4 (1:0, 1:3, 0:1)
Magyarország
vasárnap 14.04.2013, 19:30Div. I/A Világbajnokság

Szép visszavágás ez a Brit csapatnak a tavalyi vereségért, de még fontosabb, hogy elhoztuk a három pontot az első mérkőzésen. Az első harmadban még a Brit csapat vezetett azonban a másodikban már átvettük az irányítást és végül a harmadikban bevittük a kegyelemdöfést!!

53:00
    Myers korcsolyázik bele Szuper Leventébe.

52:30
    Thomas lövésénél kell a védőknek blokkolni. Támadhatunk mi.

51:50
    Magyarország gólt szerzett!!

GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!

LADISLAV SIKORCIN szánja el magát lövésre és a védő lábai között utat talál magának a kapuba a korong.

Gólpassz:Horváth

51:10
    A két Vas indult meg a kapu felé és szép passzolgatás után János lő Murphy véd bravúrral

50:40
    Murphy jön le egy korong Sofron bele is ért csak nem tudta elég jól helyezni így nem lett gól

Gólok és gólpasszok: 17. Phillips (Tait, Hill), 31. Shields (Dowd, Weaver) – 23. Nagy (Ladányi), 29. Vas M. (Vas J.), 37. Ladányi, 52. Sikorcin (Horváth)

Nagy-Britannia: Murphy (Bowns) – Phillips D., Meyers – Myers, Tait, Hill – Lee, Weaver – Peacock, Dowd, Shields – Rochardson, Thomas – Clarke, Davies, Lachowicz – Boothroyd, Nell – Farmer, Owen, Phillips J.
    Magyarország: Szuper (Rajna) – Sziranyi, Sille – Vas, Hari, Mihaly – Goz, Horvath – Ladanyi, Sofron, Bartalis – Tokaji, Kovacs – Benk, Vas, Sikorcin – Szelig, Pozsgai – Nagy K., Nagy G., Magosi

Játékvezetők: Meszynski, Jacques – Hull, Waldejer