Győr – 1. FC Slovácko 1:1 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – 4:1 (vége) | Diósgyőri VTK – Gaz Metan Mediaș 0:3 (vége)
Győr – 1. FC Slovácko 4:0 (vége)
Diósgyőri VTK
0:3 (0:3)
Gaz Metan Mediaș
szerda 03.07.2013, 18:00 • DVTK-stadion, Miskolc • Felkészülési mérkőzések

A DVTK legközelebb megyei riválisával, a Mezőkövesddel mérkőzik meg, azt is közvetítjük, továbbra is kövessenek minket!

A mérkőzés ugyan a hazaiak mezőnyfölényével zajlott le, de az első félidő pontos Medinas befejezései eldöntötték a találkozót. A második félidő sokkal langyosabban zajlott le, komolyabb helyzet nem alakult ki. A végeredmény ahogy az első félidőben most sem ad reális képet a találkozóról.

90
    Munteanu passzolt Gheorghénak, aki hosszas cselezgetés után ívelte be Bravonak, de ő mellé fejelte.

89
    Avram tekerte be a jobb oldalról a labdát, Vicinho elől kellett kivágnia Nagynak a labdát.

87
    Bogáthi szerzett labdát a jobb oldalon, Avram könnyelműsködött, befelé húzott és ballal tűzte rá, de a rövid felsőből könnyedén szedte le az erős labdát Greab.

86
    Hornyák felé ment Kostic labdája, de lefülelte Petre, az ötlet jó volt.

85
    A Diósgyőr birtokolja a labdát, de nulla kreativitással és képzelő erővel játszanak. a Medgyes ráér.

83
    Újra Gohér a főszerepben a bal oldalon mehetett volna el egyedül, de lest ítél a játékvezető.

82
    Szöglettel felérő szabadrúgás, Gohér íveli be, Nagy elől azonban kiöklözi Greab.

81
    A diósgyőriek mezőfölénye meddő. Irányítják a játékot, de fegyelmezetten védekezik a Medias és a kontráik életveszélyesek.

79
    Már a másik oldalt a labda, Vicinhot ugratták ki a társak és egy az egyben mehetett a kapusra, de cselezésbe kezdett és visszaértek a védők, de még így is az üres kapura lőhetett, de fölé emelte.

79
    Hornyák gyenge lövése halt el Greab kezei között.

78
    Petre ívelt be egy távoli szabadrúgást, de kifejelte a magyar csapat.

75
    Vicinho került helyzetbe a tizenhatoson belül egy beadás után, de mellé durrantott.

74
    Rudolf sérülés miatt kénytelen elhagyni a pályát.

73
    Rudolf maradt lent, ápolni kell.

72
    A vendégek mestere, Cristian Dulca a napokban került a Medgyes élére, csak úgy mint a Diósgyőré Szivics.

Jankó Gergely

Gólok: 23. Oliveira, 42. Tahar, 44. Llullaku

Lapok:   35. Oliveira (GAZ)

Diósgyőri VTK: Simic – Vági, Alves, Kádár, Husic – Elek, Pavon, Rudolf, Gallardo – Bacsa, Seydi
    Gaz Metan Mediaș: 1. félidő: Plesca – Madalin, Buzean, Frasinescu, Markovic – Breeveld, Tahar, Cojocnean, de Oliveira – Llullaku, Roman
    2. félidő: Greab – Muth, Avram, Zaharia, Petre – Vicinho, Todea, Frasinescu, Munteanu – Bravo, Adria

Játékvezetők: Nagy Róbert, Galán Roland, Demeter János