KTE-Phoenix Mecano – Mezőkövesd Zsóry FC 2:6 (vége) | Paks – Puskás Akadémia FC 4:1 (vége) | Győr – Ferencvárosi Torna Club 1:2 (vége)
KTE-Phoenix Mecano
2:6 (1:4)
Mezőkövesd Zsóry FC
szombat 10.08.2013, 16:30 • Széktói Stadion, Kecskemét • OTP Bank Liga

88
    A Mezőkövesd gólt szerzett!

OLASZ DÉNES kiugrik, elhúzza Antal mellett, és begurítja a hálóba a játékszert. Négy gólos vezetés tudatában játszhatja le a maradék pár percet a Mezőkövesd.

70

GEORGE MENOGUONG átveszi a tizenhatos környékén, becselezi magát, majd a kapuba bombáz! Három gólos hátrányból már aligha fog visszajönni a KTE.

55
    A Kecskemét gólt szerzett!

Pekár remekül csavarja be a szabadrúgást, össze-vissza pattog a védők és a támadók között, végül Koszó találja meg, aki Szántai mellett a hálóba talál! 2-4!

46

BOGNÁR TAMÁS a félidő előtt 10 méterről egy erős lövéssel a jobb alsóba tálal, ezzel újra három gólos a mezőkövesdi előny!

42

A sértett RAJCZI PÉTER magabiztosan lő a hálóba a tizenegyespontról, szépít a Kecskemét tehát.

26

Minden lehetőségben ott van a gólszerzés esélye a vendégek támadásainál, most BALAJTI ÁDÁM gyalogol át a hazai védőkön, majd Antal Botond mellett a kapuba továbbít! Óriási meglepetés van készülőben a Széktói Stadionban!

21

MELCZER VILMOS a kapu jobb alsó sarkába helyezi a tizenegyest, így már két góllal vezet a Mezőkövesd

13

BOGNÁR ISTVÁN szabadrúgása élesen tekeredik a sorfal felett, Antal Botond arra vár, hátha belefejel valaki a labdába, végül érintetlenül kerül a hazai kapuba a játékszer, így a Mezőkövesd szerzi a találkozó első gólját!

Szeitz Gergő

Gólok: 42. Rajczi, 55. Koszó – 13. Bognár, 21. Melczer, 26. Balajti, 46. Bognár, 70. Menoguong, 88. Olasz

Lapok:   5. Mogyorósi (KTE), 17. Szavics (KTE), 46. Patvaros (KTE) – 40. Szalai (MZSE), 54. Hegedűs Cs. (MZSE)   74. Patvaros (KTE) – 82. Hegedűs Cs. (MZSE)   20. Póti (KTE)

KTE-Phoenix Mecano: Antal – Mogyorósi, Póti, Karan, Forró – Balázs (Pekár 46.), Vukaszovics, Bulajics (Koszó 31.), Szavics (Patvaros 31.), Leo – Rajczi
    Vezetőedző: Bekő Balázs

Mezőkövesd Zsóry FC: Szántai – Hegedűs Cs., Szalai, Hegedűs D., Gévay – Dobos (Petneházi 51.), Farkas, Melczer (Búrány 85.), Bognár – Menougong, Balajti
    Vezetőedző: Véber György

Játékvezetők: Farkas Ádám (Albert István, Medovarszki János)