Kozármisleny – ZTE 0:0 (vége) | Szigetszentmiklós – Cegléd 1:0 (vége) | BFC Siófok – Balmazújváros 3:0 (vége)
Szolnok – Gyirmót 2:3 (vége)
BFC Siófok
3:0 (-:-)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
szombat 17.08.2013, 18:00 • Révész Géza utcai stadion, Siófok • Merkantil Bank Liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

FGSZ Siófok kezdője: Tajti Norber-Tímár Krisztián,Fehér Zsolt,,Kiss Zsolt,Papp Máté- Vass Máté,Horváth Bence,Vólen Roland, Papp Szilárd-Kiss Tamás, Jusuf Dajic

Jó iramban kezdek a csapatok. Az első percben Horváth Bence helyzetét láthatta a közönség. 3. percben Balmazújváros végzett el szögletet.

1

21
    Immár harmadszor hangzott el a Fődet rá a nézőtérről egyelőre komolyabb következmény nélkül.

22
    Balmazújvárosnak volt egy harmatgyenge beadása.

25
    Dajic kapott lapot.

25
    A Siófok gólt szerzett!
    Gólszerző JUSUF DAJIC.

Balmazújvárosi szögelt, ám a siófoki védők tisztáznak.

Balmazújvárosi játékos a Siófok tizenhatosa előtt.

Békés mezőnyjáték folyik.

31
    Balmazújváros vezetett remek támadást, ám az beadás túl magasan jött be a kapu elé.

33
    Siófoki kirúgás következik.

33
    Dajic húzott el a szélen a bal szélen, ám a utolsó csele nem sikerült.

34
    Vass lövése szállt mellé.

37
    Vólent tört be a tizenhatoson belülre. Lövését blokkolták a Balmaz védői.

39
    Tímár szerelt remekül.

41
    Horváth Bence lövése éppen elkerülte a felső sarkot.

42
    Megjött a hazai szurkolók hangja!

43
    Remek támadást vezetett a Balmaz ám az utolsó passzba újfent hiba csúszott.

45
    Egy perc hosszabítás

46
    Papp Máté tört be a tizenhatoson belülre. Dajicnak passzolt és ő az üres kapuba gurított.

46
    Félidő.

47
    A siófoki speaker kéri a szurkolók biztatását.

47
    Csere a FGSZ Siófok-nél/nál: lemegy Tóth Dániel, bejön Pintér Norbert.

47
    Csere a FGSZ Siófok-nél/nál: lemegy Urbin Péter, bejön Müller Zsolt.

48
    Vólent Roland volt szabálytalan.

52
    Novák Alexisz tizenhatos sarkáról elvégzett szabadrúgása kerülte el éppen a kapu, ám a Balmaz kapusa rajta volt.

53
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Németh Ádám (Balmaz Kamilla Gyógyfürdő).

56
    Horváth Bence fejesét védte Szalma.

58
    Vólent Roland ápolása miatt áll a játék.

15
    Csere a FGSZ Siófok-nél/nál: lemegy Vólent Roland, bejön Futó Zsombor.

16
    Balmaz szöglete után alakult ki kavarodás a kapu előtt, tisztáztak a siófoki védők.

17
    Siófoknak lett volna esélye egy veszélyes kontrára, ám Dajic nál megakadt a támadás.