VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen 0:1 (vége) | VfL Wolfsburg – FC Schalke 04 4:0 (vége) | Werder Bremen – FC Augsburg 1:0 (vége)
Hamburger SV – 1899 Hoffenheim 1:5 (vége) | Eintracht Frankfurt – Bayern München 0:1 (vége) | Borussia M'gladbach – Hannover 96 3:0 (vége)
Werder Brémy
1:0 (1:0)
FC Augsburg
szombat 17.08.2013, 15:30 • Weserstadion, Bréma • Bundesliga

Peches volt ma az Augsburg, nagyon megküzdöttek az egyenlítésért, de semmi sem jött össze ma nekik, így pont nélkül távoznak a Brémai Weserstadionból.

A Bremen nem védekezett túl jól, de amikor meg kellett oldani egy-egy szituációt mindig sikeresek voltak, és végül is három góljukat nem adták meg, amiből legalább egy szabályos volt, összességébe jogosan tartották ma otthon a három pontot.

Braunschweig után tehát Augsburgot is 1:0-ra verik a Brémaiak, ezzel pedig most holtversenyben az 1.-4. helyen állnak. (17:30:13)

90+6
    A labda a kapu mellett köt ki, vége.

90+5
    Kap egy szabadrúgást a hazai térfélen az Augsbug, ez lehet talán az utolsó utáni lehetőségük.

90+5
    Kevesen mentek csak fel fejelni hazai részről, ennek megfelelően már az Augsburgnál a labda.

90+4
    Szöglet a vége a támadásuknak, letelt a hosszabbítás is, azt hiszem eldőlt, hogy otthon tartja a három pontot a Bremen.

90+4
    Gyorsan visszaszerezte a labdát az Augsburg, kitámadtak, de elvesztették a labdát! Kontrázhat a Bremen!

90+3
    Támadásban az Augsburg folyamatosan, de most les miatt a hazaiak jöhet.

90
    Négy perc a ráadás.

90
    Lassítja a játékot a Bremen amennyire tudja az utolsó percekben, nagyon keveset kell már csak kihuzniuk.

89
    Callsen-Bracke sárgul most be, Junuzovicot buktatta.

87
    Nem élnek a lehetőséggel a vendégek, kijön a labda a tizenhatosról.

86
    Baiert buktatta Hunt jó helyen kap szabadrúgást az Augsburg.

84
    Ignjovski a sérült Caldirolát hazai oldalon.

84
    Cseréltek a vendégek, Philp vátlja Verhaeghet.

83
    Hahn próbált most Bobadillával összejátszani, de nem jött össze. Kirúgás a vége.

80
    Bobadilla eresztett el egy lövést a tizenhatoson belülről, de mellé ment.

78
    A harmadik meg nem adott góljukat is beverik a vendéglátók, Huntot látta lesen a játékvezető. Halkan jegyzem meg, a lassítás alapján egyvonal volt.