Rákosmente KSK – Bölcskei SE 2:2 (vége) | Nagyatádi FC – Csepel FC 0:0 (vége) | Tiszaújváros – DVSC-DEAC 2:1 (vége)
Nagyatádi FC
0:0 (0:0)
Csepel FC
szombat 17.08.2013, 17:30 • Mudin Imre Sportcentrum • NBIII - Nyugati csoport

A lefújás után a két csapat vezetőedzője, Papp Zoltán és Szabó Zoltán értékelte a kilencven perc során látottakat.

Papp Zoltán: " – Minden kezdet nehéz, bár nekünk voltak nagyobb helyzeteink, azonban a mérkőzés képe alapján igazságos eredmény született. A megszerzett pontot nem becsüljük alá, de nem is értékeljük túl. Úgy gondolom, hogy a kreatív játék kellett volna a sikerhez."

Szabó Zoltán: " – Összességében nézve igazságosnak érzem a döntetlent, de, ha a második félidőben a támadójátékunk határozottabb, akkor három ponttal távozhattunk volna. Aminek még örülhetünk, hogy ismét sikerült lehoznunk kapott gól nélkül a találkozót, de még egyszer mondom, ha a második játékrészben elől határozottabbak vagyunk, akkor nyerhettünk volna." (00:32:43)

A látottak alapján igazságos pontosztozkodásnak lehettünk szemtanúi. A következő fordulóban a nagyatádiak a Csákvár otthonában lépnek pályára, míg a csepeliek a Szombathelyi Haladás II. alakulatát fogadják.

91
    A mérkőzés utolsó cseréje: Szemán Lajos helyére Schleining Ádám érkezett.

90
    Kettő perc ráadás. A látottak alapján kisebb fajta csoda szükségeltetne, hogy a Mudin Imre Sportcentrumban gól szülessen a mai napon.

90
    Ismét Szluka volt az egyik főszereplő, a csepeliek támadója 25 méterről lövésre szánta el magát, a labda nem sokkal kerülte el a jobb felső sarkot!

88
    Akácsos Szilárdé a mérkőzés második sárga lapja, miután Juhász Lászlót hátulról buktatta.

87
    Szluka játszott Zimermann elé, aki középről, mintegy 30 méterről lövésre szánta el magát, Gyenes magabiztosan ragadta magához a játékszert.

84
    A hajrára ismét felpezsdült a találkozó, a nagyatádiak birtokolták jóval többet a labdát, de komoly(abb) lehetőséget nem jegyezhettünk fel.

82
    Az utolsó nagyatádi csere: Kovac Zoltán helyett Akácsos Szilárd a pályán.

76
    A megítélt szabadrúgást Teplán végezte el, kísérlete messze elkerülte a házigazdák kapuját.

76
    Somodi ugrott ki egy remek indítással a nagyatádi védők között, de Szabó Szabolcs elhúzta a lábát, amiért a hazaiak játékosa sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

74
    Egy ütközés során Kecskés Gergő maradt lent, de rövid ápolás után folyatni tudta a játékot.

72
    Cserére csere a válasz: Segesdi Attila helyére Somodi Ádám érkezett a csepelieknél.

70
    Újabb hazai változtatás: Kuckó Márk le – Kovács Patrik be.

68
    Mezőnyjáték – helyzetek nélkül. Röviden így tudnánk összegezni az utóbbi perceket.

65
    Cserélnek a nagyatádiak is: Csongár Péter helyére Pákai Gergő érkezett.

58
    Ismét Teplán végezhetett el egy szabadrúgást, ezúttal középről, mintegy 35 méterről. Félmagas kísérlete nagyjából két méterrel a kapu jobb oldala mellett hagyta el a pályát.

55
    Az első csere a vendégeké: Koziorowski helyére Szluka János érkezett, aki az elmúlt szezonban 17 mérkőzésen 11 alkalommal volt eredményes.