ZTE FC
6:3 (3:1)
Al-Nasr SC
szerda 21.08.2013, 18:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Felkészülési mérkőzések

A ZTE jobban játszott a fiatalokkal felálló Al Nasr ellen, ami a végeredményben is megmutatkozott. Az első félidőben gyakorlatilag már eldőlt a mérkőzés és bár 6:1 után a vendégeknek még sikerült két gólt szerezni, de ekkor már sérülés miatt emberhátrányban játszottak a zalaiak. (19:52:23)

90
    Az Al-Nasr gólt szerzett!
    A büntetőt MAGEED SHAHEN a jobb alsó sarokba lőtte.

89
    Hagge tör be a 16-oson belülre, Máté felrúgja, 11-es.

89
    Ismét Pál adott be jobbról, de nem érkezett középen senki.

88
    Frizoni lőtt 22 méterről, középről a kapu fölé.

87
    Pál adott be jobbról, de Frizoni elől kifejelték.

86
    Bedobásokkal jön előre a ZTE.

85
    Hazai szabadrúgás a félpályánál.

84
    Babati kapott egy jó labdát a 16-oson belül, de nem sikerült átemelnie a kapust.

83
    ALI HAGGE tört be a 16-oson belülre, az első lövését még védte Vlaszák, de túlcsorgott rajta a labda, így az ismétlést 2 méterről a kapuba lőtte az arab támadó.

Továbbra is a ZTE támad, egyelőre azonban nincs újabb gól.

79
    Frizoni adott be balról, a védőknek sikerült belecsúsztatnia, így éppen csak nem lett jó Babatinak.

77
    Máté lőtt 21 méterről a jobb alsó sarok felé, de AbdAllah biztosan fogta.

76
    Sabeel csúszott be nagyon durván, sárga lap.

75
    Frizoni adja be a szögletet, de a védők felszabadítanak.

74
    Frizoni beadását fejelik szögletre.

73
    A szabadot Máté tekeri a kapu fölé.

72
    Kissé balról, 20 méterről végezhet el szabadrúgást a hazai csapat.

Bozek

Gólok: 3. Pavicevic (bünt.), 4. Pavicevic, 39. Kovács G., 52. Babati, 56. Vágó, 63. Szegleti – 42. Hagge, 83. Hagge, 90. Shahen (bünt.)

Lapok:   76. Sabeel (ANSC)

ZTE FC: 1. félidő: Czirjék – Kovács G., Bogunovic, Nánási, Hajdú, Kocsis, Kulcsár, Simonfalvi, Babati, Pavicevic, Vayer
    2. félidő: Vlaszák – Frizoni, Pál, Preklet, Vágó, Nagy, Búzás, Szegleti, Máté, Kulcsár, Babati

Al-Nasr SC: Shonbeh (65. AbdAllah) – Matter, Gazy, Lashkary, Abbas, Omar, Sabeel, Gamel, Hagge, Shahen, H. Yossef

Játékvezetők: Kiss Norbert