Bayern München – Norimberk 2:0 (vége) | Bayer Leverkusen – Borussia M'gladbach 4:2 (vége) | Hannover 96 – FC Schalke 04 2:1 (vége)
1899 Hoffenheim – SC Freiburg 3:3 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – VfL Wolfsburg 2:0 (vége) | Hertha BSC – Hamburger SV 1:0 (vége)
TSG 1899 Hoffenheim
3:3 (2:2)
SC Freiburg
szombat 24.08.2013, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Bundesliga

Jó meccset láthattunk, sok góllal és kiállítással. Jár a taps mindkét együttesnek, mindketten megérdemlik az 1 pontot. (17:22:20)

94
    Még egy kavarodás a vendég kapu előtt, nagy helyzet, de kimarad!

93
    Már csak egy percük van a hazaiaknak.

91
    Mehmedit is kiszórják, 9-en a Freiburg.

90
    4 perc a hosszabbítás.

88
    Vollandot látta szabálytalannal Stieler.

A Hoffenheim gólt szerzett!

A csereember TOBIAS STROBL eredményes, a léc alá bombázott!

77
    Nem sikerül azonban nekik.

76
    Veszélyes helyről kapnak szabadrúgást a hazaiak.

76
    Egyenlíthetett volna a Hoffenheim, de elpuskázták ezt a helyzetüket is.

70
    Jól játszik a Freiburg, jól zár a védelmük.

69
    Nagy lehetőség a hazaiak előtt, de les.

67
    Egy vendég a földön, ápolás.

66
    A Freiburg gólt szerzett!

SEBASTIAN FREIS a szögletet kapásból a kapuba teketi, vezet a Freiburg!

64
    A másik oldalon Casteels is a kapu fölé ütött egy helyzetet, szöglet jön.

63
    Megint hazai beadás, Baumann jön ki kapujából, és fogja.

62
    Jön az ívelés, nem okoz gondot a vendégeknek.

61
    Szabadrúgáshoz jut a Hoffenheim.

60
    Modeste hagy ki megint egy ígéretes helyzetet.

59
    Beck lő, de nem jól.

58
    Felváltva forognak veszélyben a kapuk.

56
    Egy ígéretes hazai támadást les állít meg.

54
    Nagy helyzetet hagynak ki a vendégek, Casteels felcsípi végül!

52
    A hazaiak vannak a labdánál, óvatosan játszanak.

48
    Egy nagyon messzi emeléssel próbálkozik a Freiburg, nem okoz gondot Casteelsnek.

47
    Rögtön elvesztik, s már támadnak a hazaiak.

47
    A vendégek kezdték a második félidőt.

46

Tizenegyes, a gólszerző kiállítása, kiegyenlítés, gól emberhátrányból, megint egyenlítés, majd 2 percen belül két sárga, és megint kiállítás. Ez volt az első félidő. Feszült légkör, kiélezett mérkőzés, kell ennél több? Maradjanak velünk, biztos nem bánják meg.

46
    Rossz passz előre, Baumann megfogja.

45
    2 perc a ráadás.

44
    1 perc van hátra a félidőből, a játékvezető biztos várja már, hogy lefújhassa.

43
    Nagyon nagy támogatást kap most a Hoffenheim szurkolóitól, mindent meg is tesznek, hogy kielégítsék a kintlévők vágyait.

42
    Elküldik a vendégek edzőjét is a kispadról.

41
    Piros! 2 percen belül összeszedi második sárga lapját is Cocquelin!

40
    Nem sikerül jól a hazaiak szabadrúgása.

40
    Cocquelin is besárgul.

37
    Johnson fut el a szélen, kicselez három védőt, de nem tudja jól középre adni.

35
    Modeste kerül szóváltásba Mujdzával, a játékvezető szátválasztja őket.

33
    Most lazítanak kicsit a felek, kiegyenlített játék folyik.

30

A szabadrúgást még óriási bravúrral fogni tudta Casteels, de a kipattanóra érkezett KARIM GUEDE, és nem kegyelmezett. 2:2, mekkora meccs!

27
    Újabb hazai falt, megint jó helyről jönnek a vendégek.

26
    Vastaps a stadionban, miközben Casteels készülődik kirúgáshoz.

25

Micsoda góól!!! KEVIN VOLLAND fantasztikus találatot szerez, a tizenhatoson belül kapta meg a labdát, és gyönyörű mozdulattal, kissé kiszorított helyzetből átemeli a kapust! Emberhátrányban vezet a hazai csapat!

23
    A partjelző lest látott, tehát felszabadult a hazai kapu.

22
    Freiset rúgták fel, jó helyről jön szabadrúgás.

21
    Kretatívabbak a hazaiak, és tartják a labdát.

19
    Coquelin lövésénél a hazai kapusnak, Casteelsnek kellett védenie.

16
    Mindenesetre a hazaiak lábán vándorol a játékszer.

15
    Nagyon eseménydús első 15 percen vagyunk túl, pattanásig feszült a hangulat.

13

OLIVER SONG egyenlít ki a vendégeknek. Nagy gól, de hozzá kell tenni, hogy megpattant a lövés.

10
    Hihetetlen mik történnek a meccs elején, Salihovicot kiállítja a játékvezető! Egyelőre senki nem tudja, hogy miért is kaphatta...

9

Sorg szabálytalansága után SEJAD SALIHOVIC lő a kapuba!

8
    Tizenegyeshez jut a Hoffenheim!!

7
    Óriási gólhelyzetet hagy ki a Freiburg, Freis mehetett maga kapura, de fölélövi!

6
    Egy gyors vendég kontra végén Beck tisztáz.

5
    Továbbra is támadásban a hazaiak.

4
    Veszélyesen csavarják középre, de senki nem ért hozzá, így kirúgás következik.

3
    Rögtön az elején szöglethet jut a Hoffenheim.

1

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck, Abraham, Vestergaard, Johnson – Volland, Polaňski, Salihović, Elyounoussi – Firmino, Modeste

SC Freiburg: Casteels – Beck, Abraham, Vestergaard, Johnson – Volland, Polaňski, Salihović, Elyounoussi – Firmino, Modeste

Játékvezetők: Stieler – Ittrich, Thielert.

A Bundesliga harmadik fordulójához érkeztünk. Ezen a találkozón az eddig jól szereplő Hoffenheim gárdájához a gyengélkedő Freiburg látogat.
    A hazaiak eddig egy győzelemmel és egy döntetlennel állnak, míg a vendégek eddig mindkét meccsükön vereséget szenvedtek. A Hoffenheim támadói eddig nagyon hatékonyak, két meccsen hét gólt szereztek.
    Meglátjuk folytatódik – e a hazaiak veretlenségi sorozata.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.

Gólok: 9. Salihovic, 25. Volland, 78. Strobl – 13. Song, 30. Guede, 66. Freis

Lapok:   30. Elyounoussi (HOF) – 40. Cocquelin (FRE), 74. Mujdza (FRE), 81. Fernandes (FRE)   10. Salihovic (HOF) – 41. Cocquelin (FRE), 91. Mehmedi (FRE)

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck (C), Abraham, Vestergaard, Johnson – Volland, Polaňski (72. Schipplock), Salihović, Elyounoussi (33. Strobl) – Firmino, Modeste
    SC Freiburg: Baumann – Mujdža (84. Höfler), Ginter, Fallou (75. Krmaš), Sorg – Schmid, Schuster (C), Fernandes, Coquelin – Freis, Guédé (73. Mehmedi)

Játékvezetők: Stieler – Ittrich, Thielert