Bayern München – Norimberk 2:0 (vége) | Bayer Leverkusen – Borussia M'gladbach 4:2 (vége) | Hannover 96 – FC Schalke 04 2:1 (vége)
1899 Hoffenheim – SC Freiburg 3:3 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – VfL Wolfsburg 2:0 (vége) | Hertha BSC – Hamburger SV 1:0 (vége)
TSG 1899 Hoffenheim
3:3 (2:2)
SC Freiburg
szombat 24.08.2013, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Bundesliga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.

A Bundesliga harmadik fordulójához érkeztünk. Ezen a találkozón az eddig jól szereplő Hoffenheim gárdájához a gyengélkedő Freiburg látogat.
    A hazaiak eddig egy győzelemmel és egy döntetlennel állnak, míg a vendégek eddig mindkét meccsükön vereséget szenvedtek. A Hoffenheim támadói eddig nagyon hatékonyak, két meccsen hét gólt szereztek.
    Meglátjuk folytatódik – e a hazaiak veretlenségi sorozata.

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck, Abraham, Vestergaard, Johnson – Volland, Polaňski, Salihović, Elyounoussi – Firmino, Modeste

SC Freiburg: Casteels – Beck, Abraham, Vestergaard, Johnson – Volland, Polaňski, Salihović, Elyounoussi – Firmino, Modeste

Játékvezetők: Stieler – Ittrich, Thielert.

1

3
    Rögtön az elején szöglethet jut a Hoffenheim.

4
    Veszélyesen csavarják középre, de senki nem ért hozzá, így kirúgás következik.

5
    Továbbra is támadásban a hazaiak.

6
    Egy gyors vendég kontra végén Beck tisztáz.

7
    Óriási gólhelyzetet hagy ki a Freiburg, Freis mehetett maga kapura, de fölélövi!

8
    Tizenegyeshez jut a Hoffenheim!!

9
    A Hoffenheim gólt szerzett!

Sorg szabálytalansága után SEJAD SALIHOVIC lő a kapuba!

10
    Hihetetlen mik történnek a meccs elején, Salihovicot kiállítja a játékvezető! Egyelőre senki nem tudja, hogy miért is kaphatta...

13
    A Freiburg gólt szerzett!

OLIVER SONG egyenlít ki a vendégeknek. Nagy gól, de hozzá kell tenni, hogy megpattant a lövés.

15
    Nagyon eseménydús első 15 percen vagyunk túl, pattanásig feszült a hangulat.

16
    Mindenesetre a hazaiak lábán vándorol a játékszer.

19
    Coquelin lövésénél a hazai kapusnak, Casteelsnek kellett védenie.

21
    Kretatívabbak a hazaiak, és tartják a labdát.

22
    Freiset rúgták fel, jó helyről jön szabadrúgás.

23
    A partjelző lest látott, tehát felszabadult a hazai kapu.

25

Micsoda góól!!! KEVIN VOLLAND fantasztikus találatot szerez, a tizenhatoson belül kapta meg a labdát, és gyönyörű mozdulattal, kissé kiszorított helyzetből átemeli a kapust! Emberhátrányban vezet a hazai csapat!

26
    Vastaps a stadionban, miközben Casteels készülődik kirúgáshoz.

27
    Újabb hazai falt, megint jó helyről jönnek a vendégek.

30

A szabadrúgást még óriási bravúrral fogni tudta Casteels, de a kipattanóra érkezett KARIM GUEDE, és nem kegyelmezett. 2:2, mekkora meccs!

33
    Most lazítanak kicsit a felek, kiegyenlített játék folyik.

35
    Modeste kerül szóváltásba Mujdzával, a játékvezető szátválasztja őket.

37
    Johnson fut el a szélen, kicselez három védőt, de nem tudja jól középre adni.

40
    Cocquelin is besárgul.

40
    Nem sikerül jól a hazaiak szabadrúgása.

41
    Piros! 2 percen belül összeszedi második sárga lapját is Cocquelin!

42
    Elküldik a vendégek edzőjét is a kispadról.

43
    Nagyon nagy támogatást kap most a Hoffenheim szurkolóitól, mindent meg is tesznek, hogy kielégítsék a kintlévők vágyait.

44
    1 perc van hátra a félidőből, a játékvezető biztos várja már, hogy lefújhassa.

45
    2 perc a ráadás.

46
    Rossz passz előre, Baumann megfogja.

Tizenegyes, a gólszerző kiállítása, kiegyenlítés, gól emberhátrányból, megint egyenlítés, majd 2 percen belül két sárga, és megint kiállítás. Ez volt az első félidő. Feszült légkör, kiélezett mérkőzés, kell ennél több? Maradjanak velünk, biztos nem bánják meg.

46

47
    A vendégek kezdték a második félidőt.

47
    Rögtön elvesztik, s már támadnak a hazaiak.

48
    Egy nagyon messzi emeléssel próbálkozik a Freiburg, nem okoz gondot Casteelsnek.

52
    A hazaiak vannak a labdánál, óvatosan játszanak.

54
    Nagy helyzetet hagynak ki a vendégek, Casteels felcsípi végül!

56
    Egy ígéretes hazai támadást les állít meg.

58
    Felváltva forognak veszélyben a kapuk.

59
    Beck lő, de nem jól.

60
    Modeste hagy ki megint egy ígéretes helyzetet.

61
    Szabadrúgáshoz jut a Hoffenheim.

62
    Jön az ívelés, nem okoz gondot a vendégeknek.

63
    Megint hazai beadás, Baumann jön ki kapujából, és fogja.

64
    A másik oldalon Casteels is a kapu fölé ütött egy helyzetet, szöglet jön.

66

SEBASTIAN FREIS a szögletet kapásból a kapuba teketi, vezet a Freiburg!

67
    Egy vendég a földön, ápolás.

69
    Nagy lehetőség a hazaiak előtt, de les.

70
    Jól játszik a Freiburg, jól zár a védelmük.

76
    Egyenlíthetett volna a Hoffenheim, de elpuskázták ezt a helyzetüket is.

76
    Veszélyes helyről kapnak szabadrúgást a hazaiak.

77
    Nem sikerül azonban nekik.

78

A csereember TOBIAS STROBL eredményes, a léc alá bombázott!

88
    Vollandot látta szabálytalannal Stieler.

90
    4 perc a hosszabbítás.

91
    Mehmedit is kiszórják, 9-en a Freiburg.

93
    Már csak egy percük van a hazaiaknak.

94
    Még egy kavarodás a vendég kapu előtt, nagy helyzet, de kimarad!

Jó meccset láthattunk, sok góllal és kiállítással. Jár a taps mindkét együttesnek, mindketten megérdemlik az 1 pontot. (17:22:20)

Gólok: 9. Salihovic, 25. Volland, 78. Strobl – 13. Song, 30. Guede, 66. Freis

Lapok:   30. Elyounoussi (HOF) – 40. Cocquelin (FRE), 74. Mujdza (FRE), 81. Fernandes (FRE)   10. Salihovic (HOF) – 41. Cocquelin (FRE), 91. Mehmedi (FRE)

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck (C), Abraham, Vestergaard, Johnson – Volland, Polaňski (72. Schipplock), Salihović, Elyounoussi (33. Strobl) – Firmino, Modeste
    SC Freiburg: Baumann – Mujdža (84. Höfler), Ginter, Fallou (75. Krmaš), Sorg – Schmid, Schuster (C), Fernandes, Coquelin – Freis, Guédé (73. Mehmedi)

Játékvezetők: Stieler – Ittrich, Thielert