Real Betis – Real Club Celta de Vigo 1:2 (vége) | Granada – Real Madrid 0:1 (vége)
Granada CF
0:1 (0:1)
Real Madrid
hétfő 26.08.2013, 21:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Primera División

A Real Madrid Benzema 10. percben szerzett góljával megszerezte a három pontot a Granada otthonában.
    Az iram közepes volt, a hazaiak játéka pedig nagyon pontatlan. A Granada ereje kimerült a védekezésben, a Realnak pedig van még mit finomítania a játékán. (22:51:55)

93
    Ronaldo volt lesen egy indításnál, szabadrúgás a hazaiaknak.

93
    Nyom beadása jobbról jó lett Rikinek, de a csatár mellé csúsztatta a labdát.

92
    Szabadrúgás a Granadának, Piti szabadrúgása azonban elakad a sorfalban.

91
    Piti remek csellel jutott át Nachon, majd a középre adott labdáját Pepe vágta ki Riki elől.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    Ronaldo lőtt kapura 22 méterről, de centikkel elment a labda a kapu mellett.

88
    Riki ütközött egy beadásnál Lopez kapussal, de egyiküknek sem lett baja.

87
    Csere a Granadánál: lemegy Di Maria, bejön Carvajal.

86
    Benzema 18 méteres lövését blokkolta Mainz, visszapattant a labda a középpályára.

85
    Szabadrúgás a Madridnak, 24 méterről. Ronaldo ismét a sorfalat találja telibe.

84
    Mainz kapott sárgát, mert felrúgta Ronaldot.

83
    Brahimi kapott sárgát reklamálásért.

82
    Buonanotte remekül vitte el a labdát Casimiro mellett, a védő a lábát találta el a tizenhatoson belül, de a csatár nagyon feldobta magát, a játékvezető pedig nem fújt.

81
    Most már a hazaiak is támadhatnának, ha van olyan tervük , hogy egyenlítsenek!

80
    Ronaldo remek lövését a tizenhatos bal sarkától bravúrral védte Fernandez!

79
    Szabadrúgás a Realnak, 25 méterről, de Ronaldo a sorfalba rúgja a labdát.

78
    Iturra lépett oda keményen Ronaldonak, sárga lapot kapott érte.

Kolarics László

Gólok: 11. Benzema

Lapok:   54. Piti (GRN), 78. Iturra (GRN), 83. Brhaimi (GRN), 84. Mainz (GRN) – 35. Pepe (RMA), 38. Marcelo (RMA)

Granada CF: Fernández – Nyom, Diakhate, Mainz, Angulo – Piti, Iturra, Brahimi, Yebda(67.Rico), Benítez – El Arabi(a félidőben, Riki)
    Real Madrid: Diego Lopez – Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo(59.Nacho) – di Maria(87.Carvajal), Modrics, Özil(64.Casimiro), Isco, Ronaldo – Benzema

Játékvezetők: Estrada – Sobrino, Martín

Nézőszám: 16800