Borussia M'gladbach – Werder Bremen 4:1 (vége) | Hannover 96 – 1. FSV Mainz 05 4:1 (vége) | VfL Wolfsburg – Hertha BSC 2:0 (vége)
Norimberk – FC Augsburg 0:1 (vége) | Hamburger SV – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 4:0 (vége) | FC Schalke 04 – Bayer Leverkusen 2:0 (vége)
Borussia M'gladbach
4:1 (1:0)
Werder Brémy
szombat 31.08.2013, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Bundesliga

Az első félidőben egy szerencség góllal szerzett vezetést a Mönchengladbach, majd a második félidő elején növelték az előnyüket, ezek után következett egy öngól, de erre rá percre bebiztosította a hazai csapat a győzelmét még 2 góllal.
    Izgalmas mérkőzést láthattunk ma. Köszönöm szépen a figyelmüket, további szép délutánt kívánok önöknek! (17:23:30)

92
    A mérkőzés végén még 1-1 helyzetet még kialakít mindkét csapat.

91
    2 perc hosszabítás lesz a mérkőzés végén!

90
    A mérkőzés utolsó percébe léptünk!

89
    Arango jön le a pályáról, Wendt a helyén!

89
    Kramer kapott rossz kiugratást, kirúgás következik.

88
    A hazai közönségnek nagyon tetszik ahogy a csapatuk játszik, a 4. lőtt gól után is folyamatosan támadnak!

87
    Hermannt a gólja után le is hozza az edző.

86
    Ezzel végképp eldőlt, hogy ki fog győzni a mai mérkőzésen!

85
    A Mönchengladbach gólt szerzett!
    Nagyon jó labdát kap Patrick Hermann, elviszi a kapus mellett és simán az üres kapuba gurítja a labdát.
    Gólszerző HERMANN.

84
    A hazaiak húzzák az időt és a saját térfelükön passzolgatnak.

83
    A 3. hazai gól óta nagyon lepunnyadt a mérkőzés hangulata.

82
    Arango kap jó labdát a bal szélen, beviszi a 16-osig... lő, de jóval a kapu fölé megy a labda!

81
    Hunt jön a másik oldalon... jön a beadás a bal szélről, de Ter Stegen jól jön ki és megfogja!

80
    A Bremen támadását kivédekezi a hazai csapat és jól kontráznak, de Kramer belelövi az egyik védőbe a labdát.

79
    A Mönchengladbach kivédekezte a bremeni csapatot és a saját térfelükön passzolgatnak a védők.

78
    Támadásban a Werder!

77
    Kramer kap sárga lapot.

76
    Junuzović nagyon elfáradt, Yildirim a helyén!

76
    Arango volt a 16-oson belül lesen, buta passz volt!

75
    Ezzel szerintem eldőlt, hogy kifog győztesként kijönni ebből a mérkőzésből, bár bármi megtörténhet még!

74
    Arango ütempasszából indul meg Hermann, majd Arangóhoz passzol, és az üres kapuba a bal sarokba passzol!
    Gólszerző KRUSE.

73
    Junuzović nagyon jó formában, most a beadása elmegy egy lövésnek is, amit Ter Stegen simán véd.

72
    Érdekesség, hogy egy lufi van a vendégek térfelén, de a bíró nem fúj semmit.

72
    Egyik pillanatban a hazai a másik pillanatban a vendég térfelen a labda, nagyon felpörgött a mérkőzés!

71
    A Borussia egyből letámad... Klose adja be, Krammer veszi le a jobb szélen aki lepasszolja Raffaelnek, de 11 méterről mellé lő!!!

70
    Ezzel a góllal izgalmas utolsó 20 percre számíthatunk!

69
    A Werder gólt szerzett!
    Junuzović adja be szabadrúgásból a szélen és hihetetlen módon az egyik hazai védő Nordveit fejeli be a saját kapujába! Öngól!!!
    Gólszerző NORDVEIT.

68
    Petersen nem sokat tudott hozzátenni a vendégek játékához, jogos a csere.

67
    Most picit nyugodtabb a játék.

66
    Már csak 25 perc van hátra a mérkőzésből.

65
    Támadásban a bremeni együttes.

64
    Nagyon szétnyílt a vendégek védelme.

63
    Arango elé pattan a labda egy védő lábáról, de 5 méterről mellé lő...

62
    Továbbra is támad a Mönchengladbach.

61
    Az elmúlt pár percben igen felpörgött a mérkőzés.

60
    Xhaka elfáradt és sárga lapja is van, ezért Nordveit váltja őt!

59
    Úgy gondolom, hogy a hazai csapatnak óriási szerencséje van ezen a mérkőzésen, mindig úgy pattan a labda, ahogy az nekik jó, bár az igaz, hogy a futballba szerencse is kell!

58
    Nem omlott össze a vendég csapat a második bekapott gól után sem és próbálnak szépíteni!

57
    58-42%-ban uralják a csapatok a labdát.

56
    A gól után ismét támad a Mönchengladbach.

55
    Óriási bírói hiba!!! Jantschke és Stranzl is kezel a 16-oson belül, de a bíró egyiket se fújja be, majd Ter Stegennek kell óriásit védenie! Micsoda pillanatok voltak...

53
    Jantschke küldi rá jó 30 méterről, a kapus Mielitz óriásit véd, de Raffael elé pattan a labda, aki a kapu előtt nem hibázik és magabiztosan a bal sarokba gúrítja a labdát!
    Gólszerző RAFFAEL.

52
    Folyamatosan támad a Mönchengladbach. Érik már a gól.

51
    A második félidőben egyenlőre nyugdíjas focit láthatunk az első pár perc alapján.

49
    Jól védekezik mindkét fél.

48
    Támad a vendég csapat.

47
    Stranzl és Huntot viszik le a pályáról ápolás miatt.

46
    A vendég csapat kezdte a 2. félidőt.

46

47
    Időntúli szöglet... Jön a beadás, az egyik védő elfejeli és abban a pillanatban lefújja Gunter Pearl az első félidőt!

46
    Az utolsó percben még támad a Bremen!

46
    1 perc ráadás lesz.

45
    Xhaka kap sárga lapot lökésért.

44
    Hunt lövi rá, de nagyon mellé megy.

44
    Lassú támadást próbál felvezetni a Bremen!

43
    Ismét Fritznek köszönhetően elakadt a Borussia támadása!

42
    Folyamatosan támad a Mönchengladbach.

41
    Az utolsó 5 percen belül.

40
    Krammer lővi rá jó 30 méterről... Mielitznek kell védenie!

39
    A Werder Bremennek nem sikerül helyzeteket kialakítania, a gólt követően továbbra is támadnak a hazaiak.

37
    Megpróbál letámadni a bremeni csapat!

36
    Jól kontrázik a Mönchengladbach... Arango hozza fel a szélen, rálövi és a kapus lábai között megy be a labda a jobb sarokba.
    Gólszerző ARANGO.

35
    Támadásban a Werder Bremen!

35
    Fritz akadályozza meg Klose kiúgrását a balszélen! Nagyon jól játszik a védő.

34
    Most picit felébredtek a vendégek.

33
    Jön a beadás a sarokrúgásból... Az egyik támadó ráfejeli, de mellé száll.

32
    Junuzović adja be a félpályáról, Prödl tud belecsúsztatni, Ter Stegennek kell óriásit védenie!!! Micsoda fejes volt! Szöglet!

32
    Jól jönnek fel a támadók, Hermann lő 20 méterről, de lecsúszik a lábáról, nem volt rossz támadás!

31
    Kontrázik a Borussia!

31
    Jön a beadás... Arango fejeli ki.

31
    Az imént megsérült Eliát kell lecserélni.

30
    Jó helyről jöhet szabadrúgással a vendég csapat, Junuzović fogja beadni.

30
    Jantschke kap sárgalapot, felrúgta ellenfelét.

29
    Klose legurítja Xhakának, aki rárúgja, de fölé megy.

29
    Hermannt lökik fel az oldalvonal mellett, jó 40 méterről jöhet egy szabadrúgás.

28
    Folyamatosan nyom a Borussia!

27
    Dominguez fejeli rá a beadásból, de nagyon fölé megy.

26
    A szabadból beadás lett, abból meg szöglet következhet.

25
    Prödl szabálytalankodott a félpályánál, szabadrúgás.

24
    Folytatódik a játék, Elia már talpon.

23
    Elia a földön, a játékvezető megállítja a játékot.

23
    A Mönchengladbach kontrázott, de a bremeni együttes jól védekezett.

22
    Hunt adja be a labdát... az első védőn elakad!

22
    Petersen adja be... szöglett lett a vége.

21
    Most támad a Werder!

20
    Elia adta be, rosszul jön a beadás, de Hunt még eléri, ő is beadja, azonban ez is rossz, az egyik védő kifejeli.

19
    A vendég csapat nem tud 3 passznál többet pontosan passzolni.

18
    Egyenlőre magabiztosan játszik a hazai együttes.

17
    Nagyon beszorult a bremeni csapat a saját térfelére.

16
    Klose próbált kilépni Prödl mellett, de szépen szerelte, majd odarúgott neki, szabadrúgás kifelé.

15
    A saját térfelén passzolgat a Mönchengladbach.

14
    Folyamatosan támad a Mönchengladbach, jól védekezik egyenlőre a Werder Bremen!

13
    Nagyrészt a Mönchengladbach csapata birtokolja a labdát.

12
    Most a középpályán folyik a harc a labdáért.

11
    Klose kap szabadot, 35 méterre a kaputól.
    Beadja a labdát, érkeznek a védők akik kifejelik, majd a lepattanot Arango lövi a kapu fölé!

10
    Klose lőtte rá 20 méterről, egy védő mellől kibújva, de mellé ment!

9
    Kezd ébredezni a vendég csapat.

8
    Hunt a saját térfeléről rálövi. Ter Stegen a 16-oson kívül állt, de a lövés mellé ment, nem volt rossz próbálkozás!

7
    Lendületben a Mönchengladbach. Jól tartja magát a bremeni csapat.

6
    Raffael rúgta rá a 16-os előteréből, az egyik védő blokkolta. Visszapattan elé, újra rálövi, de fölé!

5
    Junuzović lőtte rá jó 30 méterről, jócskán mellé ment!

4
    Támad a hazai csapat, a vendég együttes jól védekezik, de nem tudják kihozni a labdát a térfelükről!