Borussia M'gladbach – Werder Bremen 4:1 (vége) | Hannover 96 – 1. FSV Mainz 05 4:1 (vége) | VfL Wolfsburg – Hertha BSC 2:0 (vége)
Norimberk – FC Augsburg 0:1 (vége) | Hamburger SV – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 4:0 (vége) | FC Schalke 04 – Bayer Leverkusen 2:0 (vége)
Borussia M'gladbach
4:1 (1:0)
Werder Brémy
szombat 31.08.2013, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Bundesliga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.

Borussia Mönchengladbach: Ter Stegen-Jantschke,Stranzl,Dominguez,Daems-Xhaka,Krammer,Herrmann,Arango-Raffael,Kruse

Werder Bremen: Mielitz-Caldirola,Gebre,Prödl,Fritz-Junuzović,Makiadi,Kroos-Elia,Hunt,Petersen

Játékvezetők: Gunter Pearl.

1

1
    A hazaiak kezdték a mérkőzést.
    A hazaiak fehérben, míg a vendégek zöld mezben játszanak!

2
    Egynlőre a zöldek passzolgatnak a félpályánál.

3
    Arango adja be a szélen, de a beadás elszáll a támadók feje fölött.

4
    Támad a hazai csapat, a vendég együttes jól védekezik, de nem tudják kihozni a labdát a térfelükről!

5
    Junuzović lőtte rá jó 30 méterről, jócskán mellé ment!

6
    Raffael rúgta rá a 16-os előteréből, az egyik védő blokkolta. Visszapattan elé, újra rálövi, de fölé!

7
    Lendületben a Mönchengladbach. Jól tartja magát a bremeni csapat.

8
    Hunt a saját térfeléről rálövi. Ter Stegen a 16-oson kívül állt, de a lövés mellé ment, nem volt rossz próbálkozás!

9
    Kezd ébredezni a vendég csapat.

10
    Klose lőtte rá 20 méterről, egy védő mellől kibújva, de mellé ment!

11
    Klose kap szabadot, 35 méterre a kaputól.
    Beadja a labdát, érkeznek a védők akik kifejelik, majd a lepattanot Arango lövi a kapu fölé!

12
    Most a középpályán folyik a harc a labdáért.

13
    Nagyrészt a Mönchengladbach csapata birtokolja a labdát.

14
    Folyamatosan támad a Mönchengladbach, jól védekezik egyenlőre a Werder Bremen!

15
    A saját térfelén passzolgat a Mönchengladbach.

16
    Klose próbált kilépni Prödl mellett, de szépen szerelte, majd odarúgott neki, szabadrúgás kifelé.

17
    Nagyon beszorult a bremeni csapat a saját térfelére.

18
    Egyenlőre magabiztosan játszik a hazai együttes.

19
    A vendég csapat nem tud 3 passznál többet pontosan passzolni.

20
    Elia adta be, rosszul jön a beadás, de Hunt még eléri, ő is beadja, azonban ez is rossz, az egyik védő kifejeli.

21
    Most támad a Werder!

22
    Petersen adja be... szöglett lett a vége.

22
    Hunt adja be a labdát... az első védőn elakad!

23
    A Mönchengladbach kontrázott, de a bremeni együttes jól védekezett.

23
    Elia a földön, a játékvezető megállítja a játékot.

24
    Folytatódik a játék, Elia már talpon.

25
    Prödl szabálytalankodott a félpályánál, szabadrúgás.

26
    A szabadból beadás lett, abból meg szöglet következhet.

27
    Dominguez fejeli rá a beadásból, de nagyon fölé megy.

28
    Folyamatosan nyom a Borussia!

29
    Hermannt lökik fel az oldalvonal mellett, jó 40 méterről jöhet egy szabadrúgás.

29
    Klose legurítja Xhakának, aki rárúgja, de fölé megy.

30
    Jantschke kap sárgalapot, felrúgta ellenfelét.

30
    Jó helyről jöhet szabadrúgással a vendég csapat, Junuzović fogja beadni.

31
    Az imént megsérült Eliát kell lecserélni.

31
    Jön a beadás... Arango fejeli ki.

31
    Kontrázik a Borussia!

32
    Jól jönnek fel a támadók, Hermann lő 20 méterről, de lecsúszik a lábáról, nem volt rossz támadás!

32
    Junuzović adja be a félpályáról, Prödl tud belecsúsztatni, Ter Stegennek kell óriásit védenie!!! Micsoda fejes volt! Szöglet!

33
    Jön a beadás a sarokrúgásból... Az egyik támadó ráfejeli, de mellé száll.

34
    Most picit felébredtek a vendégek.

35
    Fritz akadályozza meg Klose kiúgrását a balszélen! Nagyon jól játszik a védő.

35
    Támadásban a Werder Bremen!

36
    A Mönchengladbach gólt szerzett!
    Jól kontrázik a Mönchengladbach... Arango hozza fel a szélen, rálövi és a kapus lábai között megy be a labda a jobb sarokba.
    Gólszerző ARANGO.

37
    Megpróbál letámadni a bremeni csapat!

39
    A Werder Bremennek nem sikerül helyzeteket kialakítania, a gólt követően továbbra is támadnak a hazaiak.

40
    Krammer lővi rá jó 30 méterről... Mielitznek kell védenie!

41
    Az utolsó 5 percen belül.

42
    Folyamatosan támad a Mönchengladbach.

43
    Ismét Fritznek köszönhetően elakadt a Borussia támadása!

44
    Lassú támadást próbál felvezetni a Bremen!

44
    Hunt lövi rá, de nagyon mellé megy.

45
    Xhaka kap sárga lapot lökésért.

46
    1 perc ráadás lesz.

46
    Az utolsó percben még támad a Bremen!

47
    Időntúli szöglet... Jön a beadás, az egyik védő elfejeli és abban a pillanatban lefújja Gunter Pearl az első félidőt!

46

46
    A vendég csapat kezdte a 2. félidőt.

47
    Stranzl és Huntot viszik le a pályáról ápolás miatt.

48
    Támad a vendég csapat.

49
    Jól védekezik mindkét fél.

51
    A második félidőben egyenlőre nyugdíjas focit láthatunk az első pár perc alapján.

52
    Folyamatosan támad a Mönchengladbach. Érik már a gól.

53
    Jantschke küldi rá jó 30 méterről, a kapus Mielitz óriásit véd, de Raffael elé pattan a labda, aki a kapu előtt nem hibázik és magabiztosan a bal sarokba gúrítja a labdát!
    Gólszerző RAFFAEL.

55
    Óriási bírói hiba!!! Jantschke és Stranzl is kezel a 16-oson belül, de a bíró egyiket se fújja be, majd Ter Stegennek kell óriásit védenie! Micsoda pillanatok voltak...

56
    A gól után ismét támad a Mönchengladbach.

57
    58-42%-ban uralják a csapatok a labdát.

58
    Nem omlott össze a vendég csapat a második bekapott gól után sem és próbálnak szépíteni!

59
    Úgy gondolom, hogy a hazai csapatnak óriási szerencséje van ezen a mérkőzésen, mindig úgy pattan a labda, ahogy az nekik jó, bár az igaz, hogy a futballba szerencse is kell!

60
    Xhaka elfáradt és sárga lapja is van, ezért Nordveit váltja őt!

61
    Az elmúlt pár percben igen felpörgött a mérkőzés.

62
    Továbbra is támad a Mönchengladbach.

63
    Arango elé pattan a labda egy védő lábáról, de 5 méterről mellé lő...

64
    Nagyon szétnyílt a vendégek védelme.

65
    Támadásban a bremeni együttes.

66
    Már csak 25 perc van hátra a mérkőzésből.

67
    Most picit nyugodtabb a játék.

68
    Petersen nem sokat tudott hozzátenni a vendégek játékához, jogos a csere.

69
    A Werder gólt szerzett!
    Junuzović adja be szabadrúgásból a szélen és hihetetlen módon az egyik hazai védő Nordveit fejeli be a saját kapujába! Öngól!!!
    Gólszerző NORDVEIT.

70
    Ezzel a góllal izgalmas utolsó 20 percre számíthatunk!

71
    A Borussia egyből letámad... Klose adja be, Krammer veszi le a jobb szélen aki lepasszolja Raffaelnek, de 11 méterről mellé lő!!!

72
    Egyik pillanatban a hazai a másik pillanatban a vendég térfelen a labda, nagyon felpörgött a mérkőzés!

72
    Érdekesség, hogy egy lufi van a vendégek térfelén, de a bíró nem fúj semmit.

73
    Junuzović nagyon jó formában, most a beadása elmegy egy lövésnek is, amit Ter Stegen simán véd.

74
    Arango ütempasszából indul meg Hermann, majd Arangóhoz passzol, és az üres kapuba a bal sarokba passzol!
    Gólszerző KRUSE.

75
    Ezzel szerintem eldőlt, hogy kifog győztesként kijönni ebből a mérkőzésből, bár bármi megtörténhet még!

76
    Arango volt a 16-oson belül lesen, buta passz volt!

76
    Junuzović nagyon elfáradt, Yildirim a helyén!

77
    Kramer kap sárga lapot.

78
    Támadásban a Werder!

79
    A Mönchengladbach kivédekezte a bremeni csapatot és a saját térfelükön passzolgatnak a védők.

80
    A Bremen támadását kivédekezi a hazai csapat és jól kontráznak, de Kramer belelövi az egyik védőbe a labdát.

81
    Hunt jön a másik oldalon... jön a beadás a bal szélről, de Ter Stegen jól jön ki és megfogja!

82
    Arango kap jó labdát a bal szélen, beviszi a 16-osig... lő, de jóval a kapu fölé megy a labda!

83
    A 3. hazai gól óta nagyon lepunnyadt a mérkőzés hangulata.

84
    A hazaiak húzzák az időt és a saját térfelükön passzolgatnak.

85
    Nagyon jó labdát kap Patrick Hermann, elviszi a kapus mellett és simán az üres kapuba gurítja a labdát.
    Gólszerző HERMANN.

86
    Ezzel végképp eldőlt, hogy ki fog győzni a mai mérkőzésen!

87
    Hermannt a gólja után le is hozza az edző.

88
    A hazai közönségnek nagyon tetszik ahogy a csapatuk játszik, a 4. lőtt gól után is folyamatosan támadnak!

89
    Kramer kapott rossz kiugratást, kirúgás következik.

89
    Arango jön le a pályáról, Wendt a helyén!

90
    A mérkőzés utolsó percébe léptünk!

91
    2 perc hosszabítás lesz a mérkőzés végén!

92
    A mérkőzés végén még 1-1 helyzetet még kialakít mindkét csapat.

Az első félidőben egy szerencség góllal szerzett vezetést a Mönchengladbach, majd a második félidő elején növelték az előnyüket, ezek után következett egy öngól, de erre rá percre bebiztosította a hazai csapat a győzelmét még 2 góllal.
    Izgalmas mérkőzést láthattunk ma. Köszönöm szépen a figyelmüket, további szép délutánt kívánok önöknek! (17:23:30)

Gólok: 36. Arango, 53. Raffael, 74. Kruse, 85. Hermann – 69. Nordveit (öngól)

Lapok:   30. Jantschke (MNC), 45. Xhaka (MNC), 77. Kramer (MNC)

Borussia M'gladbach: Ter Stegen-Jantschke,Stranzl,Dominguez,Daems-Xhaka,Kramer,Herrmann,Arango-Raffael,Kruse
    Werder Brémy: Mielitz-Caldirola,Gebre,Prödl,Fritz-Junuzović,Makiadi,Kroos-Elia,Hunt,Petersen

Játékvezetők: Gunter Pearl