Ferencváros II. – Létavértes SC 2:1 (vége) | Nagyatádi FC – Balatonfüredi FC 0:0 (vége) | Tiszaújváros – Hajdúböszörményi TE 2:1 (vége)
Egri Fc – FC Hatvan 0:2 (vége) | REAC – Cigánd 1:1 (vége)
Termálfürdő FC Tiszaújváros
2:1 (1:1)
Hajdúböszörményi TE
szombat 07.09.2013, 16:30 • Városi Stadion, Tiszaújváros • NBIII - Nyugati csoport

Izgalmas meccsnek lehettünk szemtanúi, bár a 2.félidő irama mintha kissé leült volna. A meccs legjobbja a két gólt szerző Kovács Péter, aki duplája mellé még számtalan veszélyes helyzetet alakított ki, megindulásaival rettegésben tartva a böszörményi-védelmet.
    Ezzel a győzelmével továbbra is 100%-os maradt a Tiszaújváros, míg a Hajdúböszörmény elszenvedte szezonbeli első vereségét.
    Köszönöm szépen a figyelmüket! (18:24:20)

A játékvezető lefújja a meccset, nyert a Tiszaújváros!

90+2
    Gömze vezette ki oldalvonalon túlra a labdát, mikor megiramodott a bal oldalon.

90+1
    A böszörményiek már előre vagdossák a labdát, Nagy Zsolt vett le egyet ebből a fajtából, majd középre adta, amit lehúzott Hamar Zsolt.

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

89
    A bedobást kivágják a hazai játékosok.

89
    Veszélyes helyzetből végezhet el bedobást a Hajdúböszörmény.

88
    Hamar Zsolt kapott sárgát időhúzás miatt.

87
    Foggal-körömmel védekezik az Újváros. nagy Zsolt kiszorított helyzetből lőtt, a labda az oldalhálóban landolt.

86
    Buka Bence kapott sárga lapot Kovács felrúgása miatt, akit ismételten ápolni kell.

85
    Kovács már folytatni tudta a játékot, közben küzdene az egy pontért a Böszörmény, egy ötösön belüli kavarodás után felszabadítanak a hazai védők.

83
    Ahogy telik-múlik az idő, annál jobban a kezében érezheti a Tiszaújváros a 3 pontot.

Már kevesebb,mint tíz perc van hátra a meccsből...

82
    Kovácsot a pálya szélén ápolják, tíz emberrel játszik a hazai gárda.

80
    Kovács a helyzetét követően lenn maradt a földön. Nincs már több cseréje a Tiszaújvárosnak.

80
    Kovácsot ugratták ki a jobb szélen, gyenge,lapos középre passzára nem érkezett azonban senki!

79
    Molnár László marad a földön egy belépőt követően.

78
    Gömze kapott sárgát rájátszás miatt.

77
    Molnár László járt a 16-osnál, amikor lövésre szánta el magát, lendült a jobb láb, középre menő lövését két kézzel védte Vasas!

76
    Egy kontrát követően Nagy Zsolt vette el szabályosan a labdát Kerekestől.

74
    Bő negyedóra van hátra a mérkőzésből, a hajdúsági gárda az egyenlítésért hajt.

73
    A játékvezető szóban figyelmezteti Hamar Zsoltot időhúzásért

72
    Nagy Zsolt lőtt kapura 30 méterről, lövéséért nyújtozkodott Hamar Zsolt, s bravúrosan hárítani tudta!!

71
    Mindenki a tiszaújvárosi térfélen, támad a Hajdúböszörmény!

70
    Nagy Zsolt beadási kísérletét kivágta Toplenszki.

69
    Cserél a Hajdúböszörmény, Arnózcki Tamás helyére Gömze Antal érkezett.

67
    Eddig egyébként egy rendkívül sportszerű meccset láthatunk, kevés szabálytalansággal.

66
    A duplázó Kovács Péter lőtt kapura 20 méterről, lövését védte Vasas Gergő!

64
    Nem ült rá az eredményre a hazai csapat, továbbra is intenzíven támad.

63
    Az imént említett Éles sürgött-forgott a tizenhatos vonalától pár méterre, mikor lövésre szánta el magát, a labda a kapu fölé szállt.

62
    Éles Béla marad lenn a földön egy fejpárbajt követően, szabadrúgást kap a Böszörmény a félpályához közel.

61
    Kovács Péter megállíthatatlan a mai napon, már a 2. gólját szerezte.

60
    A Tiszaújváros gólt szerzett!

Megszerezte ismételten a vezetést a Tiszaújváros!
    Szinte az első labdaérése volt Sápi Józsefnek, mikor a bal szélről a középpálya vonalától, indította a középen induló KOVÁCS PÉTERT, aki már egy az egyben nem hibázott, egy csellel elvitte Vasas mellett a labdát, s könnyedén passzolt a kapuba.

58
    Az elmúlt percekben az újvárosi egylet birtokolja a játékszert.

57
    Dávid Zoltán helyére Sápi József érkezett a hazaiaknál.

55
    Az exdebreceni játékos-edző, Igor Bogdanovic lőtte kapura a labdát a 1kígyótérről', lövése kevéssel ment mellé.

54
    Ungi kapott a jobb oldalon egy indítást, majd középre adta, azonban nem érkezett a második hullámban vendégjátékos, így veszélytelen a támadás.

53
    Kovács Péter kígyózott végig a fél Böszörmény-védelmen, mikor középre suhintotta a labdát, amibe Nagy Zsolt ért bele, s pattant ki tőle oldalvonalon túlra a zsuga.

51
    Berecz László lőtte el még estében a labdát 20 méterről, lövése másfél méterrel ment kapu mellé.

50
    Ezt az első öt percet még félig az öltözőben töltötték a csapatok...

49
    Milovac adta ki Unginak a labdát, aki elesett a 16-oson belül már, azonban a játékvezető nem ítélt semmit.

48
    Vasas passzolta majdnem ellenfél elé a labdát...nem sokon múlott, hogy Kovács labdát csípjen.

47
    Kerekes szögletét Arnóczki fejelte ki a túloldalra, bedobás.

47
    Szögletet végezhet el az Újváros.

46
    A Tiszaújváros kezdte a második játékrészt.

46

Egy igazi rangadónak lehetünk szemtanúi, bár voltak mélypontok a meccsen, viszonylag kiegyenlített találkozót láthatnak. Az eredmény reálisan tükrözi a játék képét, még bármi megtörténhet a második játékrészben, háromesélyes a meccs, tartsanak velünk!

Berényi sporttárs lefújta az első félidőt, most negyedóra szünet következik!

45+1
    A félidő végén még a Hajdúböszörmény próbált volna helyzetet kialakítani, Ungi került már az ötösön belülre, amikor blokkolták őt.

45
    Egy perc lesz a hosszabbítás.

44
    Nagy Csaba ívelte fel Dávidnak a labdát, viszont miután levette, szerelte őt egy vendég védő.

43
    Subert ívelte be a jobb oldalról a labdát, Dávid Zoltá erre érkezett, megelőzte a kapust is, viszont a fejese kapu fölé száll.

42
    Milovac Marko lőtte el a balösszekötőből a labdát, lapos,hosszú oldalra tartó lövése 1-2 méterrel ment mellé.

41
    A Tiszaújváros birtokolja az elmúlt percekben a labdát, próbálna helyzeteket kialakítgatni, viszont a hajdúböszörményi védőkön nem tudnak átjutni.

40
    Öt perc van hátra az első játékrészből.

39
    Dávid Zoltán fejese a kapu mellett landol..

37
    Egy kontrát követően Berecz ugratta volna ki Kovácsot, aki egy az egyben vihette volna a kapussal, a partjelző azonban beintette a lesállást.

36
    Bogdanovic adta be a labdát laposan Milovacnak, ő az ötösön belül átvette, visszapasszolta Andorkónak, akinek a beadása már pontatlanra sikeredett, kirúgással jöhet az Újváros.

35
    Az elmúlt percekben a Hajdúböszörmény dominál.

34
    Óriási helyzet maradt ki a vendégoldalon!!!!!
    Ungi cselezgetett kifelé, a jobb oldalon a középre adásába beleért egy hazai védő, a labda irányt változtatott, a kapufán pattant,ahonnan meg begyűjtötte már Hamar!

33
    Milovac lőtt 25 méterről, a labda középre érkezett, ezért magabiztosan hárított Hamar Zsolt.

31
    A Hajdúböszörmény is cserére szánta el magát, a gólszerző Szabó helyére Ungi lépett pályára.

30
    Félóra elteltével már másodjára cserél az Újváros, Fodor helyére Toplenszki érkezett.

29
    A szöglet veszélytelen, a labda a hazaiaknál.

28
    Bogdanovic passzolt volna Milovacnak, azonban Nagy Csaba szerelni tudta,szöglet.

26
    A Tiszaújváros ezekben a percekben hátul járatja a labdát.

A hazai közönség viszonylag csendes,de egy kisebb brigád dobbal-énekkel próbálja buzdítani csapatát.

24
    Csere a Tiszaújvárosnál, Lippai Gergő helyét Polényi Tamás vette át. Meglepő ez a korai csere.

Kiszolgálja a semleges nézők érdekeit a meccs, gólokban nem szegénykedhetünk!

21
    A Hajdúböszörmény gólt szerzett!

Egyenlített a Hajdúböszörmény! Egy kontrát követően SZABÓ MÁRTON kapott középen a labdát, elvitte Fodor mellett, aki lerántani sem tudta, s a kijövő Hamar mellett elpasszintotta a labdát!

20
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Andorkó (Hajdúböszörményi TE).

19
    Molnár vitte ki a szélre a labdát, visszapasszolta Dávidnak, akinek a kényszerítője már egy böszörményinél landolt.

18
    Egy elpazarolt lehetőség, Nagy beadása az alapvonalon túlra érkezik.

17
    A HTE kapott szabadrúgást a jobb szélről. A labda mögött Nagy Zsolt.

Negyedóra elteltével elmondhatjuk, a támadójáték dominál a mérkőzésen, s bármi történhet még itt, hiába a Tiszaújváros egygólos előnye.

15
    Sárga lapot kapott Fodor Péter kezezésért.

13
    Subertet indították volna egy magas labdával, azonban a vendégek kapusa, Vasas megelőzte őt.

11
    Fodor Péter állította meg a kibontakozóban lévő Böszörmény-támadást.

10
    Egyenlőre kapkodós a Hajdúböszörmény játéka, passzaik pontatlanok.

9
    Nagy Zsolt indította Milovacot, aki azonban a passz pillanatában lesen tartózkodott.

7
    Bekezdett az Újváros! Szinte az első épkézláb helyzetüket sikerült értékesíteni...

6

Molnár László vitte el a balszélen a labdát, középre adását KOVÁCS PÉTER vállalta el kapásból, a kaputól 10 méterre, lövését nem tudta védeni Vasas!

Vezet a hazai gárda!

5
    Bogdanovic vezetgette a labdát, kipasszolta Milovacnak, aki visszapasszolta a labdát, azonban Bogdanovic lesen volt már.

4
    Subert vezette a labdát a jobb szélen, majd lövésre szánta el magát, a labda a kapu fölé szállt jócskán.

3
    Lippai végezhetett el szabadrúgást a kaputól 25 méterre, lövése a sorfalban landolt.

2
    A hazaiak kék-sárga felszerelésben kezdték a meccset.

1
    A mérkőzést a fehérben játszó Hajdúböszörmény kezdte.

1

Termálfürdő FC Tiszaújváros: Hamar – Berecz, Nagy Cs., Fodor, Molnár F. – Subert, Lippai, Kerekes, Molnár L. – Kovács, Dávid

Vezetőedző: Koleszár György

Hajdúböszörményi TE: Vasas – Nagy Zs., Buka, Hortó, Lovas – Éles, Arnóczki, Szabó, Bogdanovic – Andorkó, Milovac

Vezetőedző: Igor Bogdanovic

Játékvezetők: Berényi – Kovács, Szarvas.

Köszöntöm a kedves nézőket!
    A mai nap egy igazi rangadónak, az NB III Keleti csoportjának egyik legjobban várt meccsét láthatják. Az eddig hibátlan Tiszaújváros csap össze a 2. helyezett Hajdúböszörménnyel. Ahogy za imént említettem, az újvárosiak eddig 100%-osak a szezonban, Két hazai győzelem után( a DVSC-DEAC-ot és a Jászapátit egyaránt 2-1-re győzték le), míg idegenben a Veresegyháznak osztottak ki egy 1-3-mas zakót.
    A Hajdúböszörmény az első fordulóban a Hatvannak osztott ki egy nagyobb pofont idegenben(1-4), majd a következő két hazai meccsén leikszelt a Jászapátival, ill. 3-0-ra diadalmaskodott a Cigánd felett. Két veretlen csapat, egy cél: Győzelem!
    Izgalmas mérkőzésnek vagyunk elébe, kövessenek figyelemmel!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:30 - kor kezdődik.