Sevilla – CA Osasuna 2:1 (vége) | Villarreal – Valencia 4:1 (vége) | Real Sociedad – UD Almería 3:0 (vége)
Atlético Madrid – Real Betis 5:0 (vége)
Atlético Madrid
5:0 (1:0)
Real Betis Balompié S.A.D.
vasárnap 27.10.2013, 21:00 • Estadio Vicente Calderón (Madrid) • Primera División

A második félidőben valósággal kivégzi ellenfelét az Atlético, a matracosok ezzel a győzelemmel egy pontra közelítik meg a Barcelonat, és öt egységes előnyre tesznek szert a városi rivális Real előtt.
    Csak egy csapat volt a pályán ezen a mérkőzésen, az hazai siker egy másodpercig sem forgott veszélyben! (22:52:48)

90+2
    Az Atlético gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Kiütés lesz a végére! Adrián egy cselt követően éles szögből lő, ezt kiüti Andersen, de éppen az érkező GABI elé, aki kapásból, a tizenhatoson kívülről lő, és a játékszer akadálytalanul suhan a hosszú alsóba! 5:0!

90+1
    Gabi sarokrúgása veszélyesen csavarodik a hosszú sarok felé, de senki nem tud beleérni!

90+1
    2 perc lesz a ráadás.

90
    Hazai kontra végén még egy szöglet a matracosok javára.

90
    Nosat választja el a labdától Godín.

89
    Courtois kirúgásával folytatódik az összecsapás.

88
    Próbálkozik a Betis, ám nagy sikerélmények nélkül teszik mindezt a vendégek.

87
    Courtois húzza le a sarokrúgást menetrendszerűen.

86
    Cedrick beadási kísérlete Mirandaról pattan szögletre.

85
    Filipe ellen a fault a félpályánál, Chuli volt az elkövető.

84
    Teljesen elképzelés nélküli a vendég csapat támadó játéka.

82
    Egészen könnyedén kifejelik a szögletet a hazaiak a rövidről.

82
    Újabb sarokrúgás a vendégek javára.

81
    Cedrick kezezése miatt a saját kapuja elől jöhet a madridi együttes.

80
    David Villa (Atlético) van lesen.

80
    Nono sarokrúgását Courtois húzza le magabiztosan.

79
    Szöglet a Betis javára.

Nagy Zalán

Gólok: 1. O. Torres, 53. David Villa, 57. David Villa, 65. Diego Costa, 90+2. Gabi

Lapok:   20. Nosa (RBE), 55. Cedrick (RBE)

Atlético Madrid: Courtois – Junafran T., Miranda, Godín, Filipe – Koke(C. Rodriguez, 68.), Tiago, Gabi, O. Torres(Adrián, 60.) – David Villa, Diego Costa(Raul Garcia, 77.)
    Real Betis Balompié S.A.D.: Sara(Andersen, a szünetben) – Juanfran M., Perquis, Figueras, Vilá – Reyes(Molina, a szünetben), Matilla – Cedrick, Nosa, Vadillo(Nono, 62.) – Chuli

Játékvezetők: Martínez Munuera – Martínez Segovia, Canales Cerdá

Nézőszám: 44000