REAC – Jászapáti VSE 0:2 (vége)
Rákospalotai EAC
0:2 (0:2)
Jászapáti VSE
szerda 27.11.2013, 17:00 • Budai II. László Stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

A második félidő nem a játékról marad emlékezetes. Rengeteg szabálytalanság volt, két kiállítás és paprikás hangulat. A Jászapáti viszonylag simán megtartotta 2 gólos előnyét, melyet már az első félidőben megszerzett. A hazaiaknak tehát pontot sem sikerült szerezni, így a vendégek tudnak kicsit ellépni vetélytársaiktól.
    Köszönjük figyelmüket! (18:48:38)

90+3
    Zimmermann harcol ki egy helyzetet középen 10 méteren, de egy védő becsúszva ment.

90+3
    Farkas lőtt kissé jobbról a 16-os vonaláról, de fölé célzott.

90+2
    A mezőnyben pattog a labda a hosszabbítás perceiben.

90+1
    Kollárnak gurítanak vissza egy labdát a társak, de 22 méterről középről fölé durrant.

89
    Benkó adhatott középre a vendég kontra végén, de túlságosan alányúlt így magas Kovács J.-nek.

88
    Zimmermann ellövi a kapus mellett kissé jobbról, Kiskapusi sarkán felpörög, majd ugyanő fejeli ki a labdát a gólvonalról.

87
    Borics is a pályán a vendégeknél Vén helyett.

85
    Kapus elleni szabálytalanságért kapja Kovács J. a sárgát.

85
    Csőke fűzött be két embert az alapvonalnál, beadását továbbpasszolta Vén, de végül sikerült Dánielnek felszedni a labdát.

83
    Kollár kapja az újabb sárga lapot, a saját térfelén elkövetett szabálytalanságért.

82
    Ulvicki lőne 20 méterről, de blokkolják.

81
    Újabb vendég csere, Kovács J. váltja Törököt.

80
    Most alkalmazta az előnyszabályt a bíró, Farkas vitte tovább a labdát, de második csele már nem jött össze 20 méterre a kaputól.

79
    Kollár ugratta volna ki Zimmermannt, Kelemen az utolsó pillanatban tudott belelépni a labdába a 16-os vonalán.

78
    Nagyon paprikás lett a hangulat, rengeteg a játékmegszakítás.

77
    Kovács D. kapott labdát a bal oldalon, lőtt is 12 méterről, de Balogh lábbal védeni tudott.

76
    Dinka kapott sárga lapot, mert túl hevesen reklamált a bírónál. Igaza volt, tényleg lehetett volna előnyszabály is.

Gólok: 6. Ulvicki, 34. Ulvicki

Lapok:   25. Füle (REAC), 76. Dinka (REAC), 83. Kollár (REAC) – 55. Török (JVSE), 61. Karácsony (JVSE), 85. J. (JVSE)   69. Füle (REAC) – 71. Karácsony (JVSE)

Rákospalotai EAC: Dániel – Dinka, Kollár, Honti, Debreceni– Switzer, Füle, Kiss, Lucz (72. Kovács D.) – Czimmermann, Farkas

Cserék: Almási, Kovács D., Pálmai, Pfister, Emperger, Porkoláb

Edző: Mátyus János

Jászapáti VSE: Balogh – Varga, Kelemen, Kiskapusi, Karácsony – Benkó, Ulvicki, Csőke, Vén (87. Borics), Kőbányai (68. Volyák) – Török (81. Kovács J.)

Cserék: Tajti, Borics, Kovács J., Volyák

Edző: Tóth Mihály